Друк

Управлінський вояж «Київщина – територія успіху»

IMG 269118 січня цього року на базі закладів освіти м. Білої Церкви та Білоцерківського району відбувся управлінський вояж «Київщина – територія успіху», в якому взяли участь почесні гості: Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет та його заступниця Віра Рогова. Гостей вітали заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко та Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий. На заході були присутні  працівники департаменту освіти і науки КОДА та керівники закладів професійної освіти області.

Друк

Коляда – від Різдва до Водохреща

изображение viber 2022 01 18 15 08 38 328Зима - це та чудова пора року, яка вміє дарувати приємні емоції, та незабутні враження, адже саме в цей період ми відзначаємо найбільше й найулюбленіше свято усього світу Різдво Христове.

Друк

Конструкторська майстерня в STEM-laboratory Центру творчості дітей та юнацтва Київщини

20211222 164534Вже нікого не здивуєш тим, що наше сьогодення тісно пов'язано з робототехнікою.Якщо задуматися, то роботи дійсно оточують нас і в побуті, і на роботі, і в навчанні, і на відпочинку. Це клімат-контроль в машині та в приміщенні, датчики освітлення, різні автомати та пристрої. Список можна продовжувати нескінченно від найпростіших систем до найскладніших автоматичних роботехнічних комплексів на виробництві та в науці. І займатися цією наукою з дитинства означає мати впевнений старт в успішне майбутнє. Тому заняття робототехнікою корисні вже сьогодні.

Друк

Районна Спартакіада серед студентів вищих закладів освіти

20722 грудня 2021 року в місті Києві відбулася Спартакіада серед студентів вищих закладів освіти Дарницького району.

Команда ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» виступили на даному заході, до складу якої входили здобувачі освіти І – IV курсів. Програма спартакіади, окрім видів спорту включала вправи із загальної фізичної підготовки.

Друк

Переможці обласного онлайн-фестивалю хореографії «Fresh Dance»

композиція оберіг2 Переяславський БХТДЮМ23 грудня 2021 року на офіційній сторінці Фейсбук Центру творчості дітей та юнацтва Київщини відбулася урочиста церемонія оголошення результатів обласного онлайн-фестивалю хореографії «Fresh Dance» (https://www.facebook.com/ctduk.ua/videos/1500328843668838). Цього року традиційний фестиваль дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» на деякий час уступив місце онлайн-фестивалю. Так, саме «Fresh Dance». Це нова хвиля хореографії, нова форма фестивалю, нова географія учасників! Протягом двох місяців відбувалося видовищне та сповнене розмаїття дитячих талантів свято танцю.

Друк

НА КИЇВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В РЕФОРМУВАННІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

IMG 20211220 WA0004На базі Васильківського професійного ліцею відбувся захід, присвячений інноваційним підходам в реформуванні професійно-технічної освіти. Зокрема йдеться про упровадження базових компонентів моделі Національного освітнього технопарку з підвищення якості освіти у професійну освіту Київщини, інтеграцію освіти і бізнесу для надання якісних освітніх послуг та підготовку висококваліфікованих фахівців, які б відповідали вимогам сучасного ринку праці.


Участь у заході взяли заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, представники бізнесу, роботодавці, соціальні партнери, керівники та методисти закладів професійно-технічної освіти Київської області, директори та учні-старшокласники закладів загальної середньої освіти Васильківської територіальної громади.

Захід складався з двох структурно-контентних компонентів: виставково-презентаційної та діалогової платформ.

Гостям презентували:

  • новий Навчально-практичний центр сфери громадського харчування з найсучаснішим технологічним обладнанням, який створили на базі Васильківського професійного ліцею;
  • нові виробничі технології, які впроваджуються у підготовку кваліфікованих робітничих кадрів;
  • успішні кейси майстрів виробничого навчання та здобувачів освіти за різними професійними напрямами;
  • сучасні тренди індустрії краси.

Проводилися й креативні майстер-класи від професіоналів, які мали профорієнтаційну спрямованість і особливо зацікавили школярів-старшокласників.IMG 20211220 WA0003 1024x498

Метою діалогової платформи було обговорення шляхів налагодження відкритого партнерства в освіті, нових підходів до проведення профорієнтаційної роботи, упровадження у професійну освіту Київщини базових компонентів Національного освітнього технопарку, які  забезпечуватимуть конкурентоспроможність та успішну реалізацію здобувачів професійної освіти, сприятимуть у появі нових стимулів для освітян, що спонукатимуть  їх досягати  високих результатів своєї праці, а роботодавцям і бізнес-структурам допоможуть отримати висококваліфікованих фахівців, здатних суттєво підвищити економічний стан нашої області.

Друк

З Днем святого Миколая

unnamedЛюбі друзі!
Вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини щиро вітають усіх із Днем святого Миколая – одним із найсвітліших дитячих свят, яке дарує радість, веселощі та занурює у передчуття казки й очікування дива!
Друк

Партнерська зустріч учасників регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина»

IMG c2c36057351796ad08a0d81aa5b02f7d VЗа дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна департаментом освіти і науки проведено низку заходів у рамках реалізації регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина».