Друк

Подати документи на зарахування до першого класу буде можливо онлайн або після карантину

5e85bd353515d335231495 1Через карантин школи зможуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину.

Відповідне роз’яснення оприлюднено на сайті МОН. 

Друк

В онлайн-режимі відбулася нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

IMG 4912 102 квітня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти, під час якої обговорено питання роботи та організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти в умовах надзвичайної ситуації, формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти на 2020 рік, особливості проведення атестації педагогічних працівників, розроблення навчальних планів та освітніх програм на 2020/2021 навчальний рік відповідно до чинного законодавства, забезпечення заходів з протипожежної безпеки та інші важливі питання.

Друк

Проведено онлайн-нараду для тьюторів

cghjghj 102 квітня 2020 року в онлайн-режимі було проведено робочу нараду для тьюторів груп учителів зарубіжної літератури, вихователів груп продовженого дня, бібліотекарів, учителів фізики та астрономії, які навчаються на курсах підвищення фахової кваліфікації за дистанційною формою навчання.

Друк

Структуру та форми навчання на час карантину визначають школи – роз’яснення МОН

5e85bd353515d335231495Структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину, визначає педагогічна рада закладу освіти. Відповідне роз’яснення опубліковано на сайті МОН. 

Друк

6 квітня стартують онлайн-уроки для учнів 5-11 класів на карантині: час та програма занять, де та як приєднатися до навчання

vsoВ понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. 

Друк

Використаємо карантин на 100%

01 04 2КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" має 15 річний досвід роботи у проведенні курсів підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання. Досвідченими фахівцями розроблено більше 45 програм курсів підвищення фахової кваліфікації для педагогічних та управлінських кадрів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, вихователів шкіл-інтернатів (гуртожитків), дитячих будинків (центрів соціально-психологічної допомоги та реабілітації дітей та сімей з дітьми). З переліком та змістом програм можна ознайомитись https://www.kristti.com.ua/karta-sajtu-2/navchalno-metodychna-robota/dystantsijna-forma-navchannya/

Друк

Увага! Практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти! Як діяти та організовувати свою роботу під час карантину.

01 04 1До працівників відділу практичної психології і соціальної роботи Київської області надходять численні звернення та прохання роз’яснити роботу практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області під час карантину.

Друк

Віртуальна літературна студія шанувальників творчості Ліни Костенко

67990 0 В останній день березня віртуальна літературна студія МАН відбулась у хмарному середовищі Zoom та об`єднала шанувальників творчості видатної української письменниці, поетеси-шістдесятниці Ліни Костенко. До онлайн-зустрічі доєдналися учні – переможці обласного літературного конкурсу «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…» та педагоги Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Друк

В онлайн-режимі відбулося засідання обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник»

Юний дослідник30 березня 2020 року в онлайн-режимі відбулося засідання журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник».

Друк

Готуємся онлайн до участі у всеукраїнському конкурсі-захисті

31 03 3Активна підготовка команди учнів Київської області, яка представлятиме Київщину на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, здійснюється у відкритому інформаційному просторі.