Друк

Четверта навчальна сесія для працівників підрозділів ювенальної превенції поліції Київської області

20210506 11380706 травня 2021 року в межах реалізації проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу» відбулася навчальна сесія «Партнерство в освіті: складові успішної роботи в команді» для працівників підрозділів ювенальної превенції поліції Київської області.

Друк

Обласний патріотичний форум учнівської молоді «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Слайд2Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося засідання обласного патріотичного форуму учнівської молоді «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Друк

Міжнародна науково-практична конференція «Україна очима молодих» 2021

скрiнУчні Київщини взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих» – 2021, до якої у форматі онлайн цього року долучилося близько 100 юних дослідників з різних регіонів України. На конференції презентовано науково-дослідницькі роботи у п’яти тематичних актуальних для сучасного українського суспільства напрямках.

Друк

Робоча нарада з актуальних питань діяльності та подальшого розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти області

IMG 396629c8510f6952d3d16e07b15e815a V27 квітня 2021 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками та головними бухгалтерами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

ХАКЕРСЬКА АТАКА! НЕВІДОМІ ЗЛАМАЛИ ОФІЦІЙНІ САЙТИ КІЛЬКОХ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ

Brifing 300x176Увага! Хакерська атака! Невідомі зламали офіційні сайти кількох райдержадміністрацій і територіальних громад Київщини та розмістили на них неправдиву інформацію.

Друк

Проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти області

IMG 876023 квітня 2021 року в департаменті освіти і науки в онлайн-режимі відбулося засідання атестаційної комісії, яка провела атестацію педагогічних працівників закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, а також закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності.

Друк

35-та річниця Чорнобильської катастрофи. Секція «Чорнобильські дзвони» обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край»

Слайд226 квітня в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося друге секційне засідання щорічної обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край» – «Чорнобильські дзвони», приурочене 35-річчю Чорнобильської катастрофи.

Друк

Вебінар для вчителів польської мови «Реалізація компетентнісного підходу на уроках польської мови в закладах загальної середньої освіти»

изображение viber 2021 04 23 13 48 25У зв’язку з новими соціальними, політичними, економічними умовами останнім часом на теренах України зростає інтерес до вивчення польської мови в закладах загальної середньої освіти. Реагуючи на запити здобувачів освіти, адміністрації шкіл Київщини запроваджують вивчення польської мови як за рахунок інваріантної складової в якості другої іноземної, так і за рахунок варіативної складової як факультативного курсу.  Щорічно в Київській області проводиться Всеукраїнська учнівська олімпіада з польської мови та літератури. Тому наразі є актуальним методичний супровід учителів польської мови  області з боку КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».  

Друк

ВІДБУЛОСЯ ЗАКЛЮЧНЕ ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ СТУДІЇ «ФОРМУВАННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТТЯХ ТА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС»

Screenshot 522 квітня 2021 року в режимі-онлайн у Погребівській гімназії Васильківської міської ради було проведено ІІІ (заключне) заняття обласної педагогічної студії з теми «Формування дослідницьких компететностей на навчальних заняттях та в позаурочний час» для педагогічних працівників різних спеціальностей закладів освіти Київської області.

Друк

Новий стандарт природничої освіти: від змісту – до компетентностей

Image 121 квітня 2021 року в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» у режимі-онлайн проведено навчально-методичний семінар із теми «Новий стандарт природничої освіти: від змісту – до компетентностей».