Друк

Для проходження ЗНО з англійської мови в Київській області зареєструвалося 5226 осіб

gfghghjh 6У вівторок, 7 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та 9 липня з історії України для здобувачів повної загальної середньої освіти, серед яких випускники закладів загальної середньої, учні (слухачі) закладів професійної (професійно-технічної) та студенти закладів фахової передвищої освіти.

Друк

Річниці визволення Краматорська і Слов’янська присвячуємо…

gfghghjh 3У неділю, 5 липня, відзначалася шоста річниця визволення Слов’янська та Краматорська від проросійських бойовиків.

Сьогодні, у шосту річницю визволення Слов’янська, Краматорська, жахливо усвідомлювати, що тоді, у 2014 році, протягом трьох місяців бойовики тримали в заручниках мешканців окупованих міст.

Друк

Всеукраїнська літня школа для юних мовознавців: час нових проєктів і цікавих лінгвістичних досліджень

школа з фызики 2Літо – це не лише час для відпочинку, цікавих знайомств і зустрічей, а й період, коли юні дослідники-мовознавці Київського обласного територіального відділення МАН України можуть збагатитися новими знаннями, набути чи удосконалити свої вміння і дослідницькі компетентності.

Друк

Всеукраїнська літня школа для юних фізиків: продовжуємо досліджувати світ

школа з фызики 1Влітку креативні юні дослідники продовжують пізнавати нове і розвиватися. Цьому сприяють, зокрема, Всеукраїнські літні школи МАН.

Цікавим змістом були наповнені онлайн-заняття Всеукраїнської літньої школи з фізики, які відбулися з 29 червня по 03 липня. Програма школи включала загальні та спеціальні онлайн-заняття, самостійні практичні завдання та консультації з виконання завдань лабораторного практикуму, контрольну роботу.

Друк

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики

IMG 20200702 095508Продовжується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) для здобувачів повної загальної середньої освіти. Так 02.07.2020 проводилося тестування з фізики, для участі в якому зареєструвалося 1155 учасники. Оскільки кількість учасників ЗНО із зазначеного предмета є незначною, на території Київської області організовано 2 пункти тестування у м. Білій Церкві. Інші випускники проходять ЗНО з фізики у закладах освіти м. Києва.

Друк

Юні історики Київщини досліджують розвиток української державності

УКРАЇНА СОБОРНАНапередодні Дня Конституції України підведено підсумки учнівської інтернет-конференції «Україна Соборна», організатором якої є Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». Цього року конференція відбулася втретє з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації.

Друк

Чемпіонат Києва та Київської області 2020

65428 червня 2020 року в м. Києві відбулися змагання з веслування в класі «аутрігер» та загальної фізичної підготовки серед членів спортивних клубів з веслування на човнах «Дракон» міста Києва та Київської області (центральна зона).

Друк

Лідерський потенціал учнівської молоді на Київщині

image0На Київщині реалізується проєкт «Самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини».У рамках проєкту в області продовжує активно розвиватись дитячий лідерський рух. Діти-лідери є генераторами багатьох важливих ідей, ініціатив та проєктів в області. Серед важливих пріоритетів, над якими працюють діти-лідери Київщини – формування HR-лідера нової генерації, діджіталізація у реалізації стартапів, формування в учнів соціальної і громадянської компетентності, булінг у дитячому середовищі, формування правової культури особистості учня тощо.

Друк

Державна кваліфікаційна атестація як завершальний етап навчально-виробничого процесу

64823, 25 червня 2020 року вДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" проходив Державний кваліфікаційний іспит у навчальних групах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. Майбутні техніки-технологи виконували письмові практичні завдання з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки.