2020 2021 3

Друк

«ВИБОРИ обласної ради дітей Київщини-2020»

120160137 3650456991681727 7123193779946851450 n24 вересня 2020 року в студії Центру творчості дітей та юнацтва Київщини відбулися передвиборчі дебати кандидатів на посаду віце-спікера обласної ради дітей Київщини «Власні аргументи «за» чи «проти» . Під час публічного виступу кандидати на зазначену посаду - Товстига Артем, Боса Дар’я, Русін Богдан, Звіздарюк Ольга дуже потужно представили свої виборчі програми.

Друк

Після самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 учні не зобов’язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров’я

5f6c9abdcdffc692086041Учні, їхні батьки та інші законні представники не зобов’язані подавати до закладу загальної середньої освіти документальні підтвердження щодо стану здоров’я учнів для продовження навчання після самоізоляції. Про це йдеться у роз’ясненні МОН, оприлюдненому сьогодні, 24 вересня 2020 року.

Друк

ЗДОРОВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА РОДИНА

DSC08160Тільки здорова людина може по- справжньому відчувати радість життя, навчатись та працювати з насолодою, отримувати задоволення від спілкування з оточуючими та від кожного прожитого дня.

Друк

Всеукраїнська акція «Голуб миру» у школі

IMG 3866Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. В цей день вихователі КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» організували чимало заходів. На шкільному подвір’ї учні 1 та 3-х класів утворили слово «МИР» та відпустили в небо паперового «голуба миру» на повітряних кульках.

Друк

Джура крокує Броварщиною

DSC01505Ще навесні школярі всіх загальоосвітніх закладів Броварського району готувалися до участі у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Але навчання в закладах освіти і всі масові заходи були скасовані у зв’язку із карантином пов’язаним із COVID-19. Адміністрацією  Комунального закладу  Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», який займається організацією гри «Сокіл» («Джура») в Броварському районі, прийнято рішення, все ж таки, провести Гру. У період карантину дистанційно було проведено етапи Гри –  конкурси «Відун», «Рятівник». Інші етапи перенесено на час, коли карантин буде послаблено і на свіжому повітрі буде дозволено провести військово-спортивні заходи.

Друк

Командний чемпіонат України з легкої атлетики м.Луцьк

IMG 4507З 19 по 20 вересня 2020 року в м. Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 років народження та молодше, в складі команди Київської області взяли участь вихованці КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики та показали наступні результати:

Друк

Математичний КВЕСТ відкриває в ліцеї РІК МАТЕМАТИКИ

IMG 67b538790 32020/2021 навчальний рік оголошено роком математики. До цієї особливої події долучаються небайдужі, а саме: вчителі  математики і вчителі не математики, а також учні, які знають, що математика – це файно, і ті учні, які про це поки ще не знають.

Знайомство з математикою, як наукою всіх наук, як дивовижним інструментом для опанування нових навичок, в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» розпочали з математичного КВЕСТУ, який був проведений 18 вересня 2020 року для ліцеїстів І курсу вчителями Усовою А.А. та Жихарєвою Т.В.

Друк

Професійна освіта Київщини: актуальні питання сьогодення

119516203 3Незважаючи на обмеження, запроваджені у зв’язку з карантином, система професійної (професійно-технічної) освіти Київської області працює на повну потужність, розвивається і впроваджує нові підходи у підготовку робітничих кадрів, адже вона є надзвичайно важливою ланкою для економічного розвитку і формування трудового потенціалу регіону.

Друк

Відкриття нового об’єкта спортивної інфраструктури на Київщині

IMG 160317 вересня 2020 року в комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відкрито новий мультифункціональний спортивний майданчик з гумовим покриттям розміром 32х18 м. Вартість майданчика становить 1,5 мільйона гривень.