2020 2021 3

Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

fgujggjuj76545 1У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Цьогоріч виставка-конкурс проходила дистанційно. Учасники зареєстрували свої експонати за відповідним посиланням, що дало змогу членам журі без зайвих труднощів переглянути творчі роботи та їх оцінити. До участі надійшло 91 робота у номінації «Образотворче мистецтво», 157 робіт – у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Друк

Учасникам пробного ЗНО повернуть кошти – МОН та Мінфін готують відповідний порядок

5ee61036ad978639050977 1Учасникам пробного ЗНО, яке заплановано на 15 і 17 червня, будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Таке доручення Уряду дав Президент Володимир Зеленський 13 червня 2020 року.

Друк

Через погіршення епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування вдома

5ee4c774204a4492349280У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою

ку3454е 510 червня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою, під час якої обговорено питання:

Друк

Обласний онлайн-техночелендж «Creat and test» завершено!

ку3454е 17Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. Створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань, задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та винахідницької діяльності в області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Друк

Що досліджують учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН України?

ку3454е 8Широкий спектр перших наукових пошуків та дослідницьких проєктів учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН представлено на обласній віртуальній виставці «Віват, Науко!», яка функціонує у рамках обласного науково-освітнього web-проєкту «МАН 4.0.» https://kyivobl-man.in.ua/virtualna-naukova-shkola/vivat-nauko/.

Друк

Міжнародний віртуальний саміт світової педагогічної спільноти «COVID-19: TEACHERS OF THE WORLD UNITE»

tutudfd 4Фонд Varkey провів найбільший у світі віртуальний саміт світової педагогічної спільноти про коронавірус та майбутнє освіти «COVID-19: TEACHERSOFTHEWORLDUNITE». У саміті взяли участь не тільки посли зі GlobalTeacherPrize, а й учителі з усіх куточків світу.

Друк

Проведено онлайн-нараду з відповідальними за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

ку3454е 3На виконання доручення в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо створення безпечних умов у закладах освіти та Плану спільних дій департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, 09 червня 2020 року, проведено онлайн-нараду з відповідальними за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в округах та керівниками закладів освіти, на базі яких створено пункти тестування.

Друк

Заклади загальної середньої освіти Київської області готуються до проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання

unnamedУ червні–липні 2020 року в закладах освіти Київської області буде проведено пробне тестування та основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Друк

Київська область отримала державну субвенцію на облаштування ресурсних кімнат у комунальних закладах освіти

07915228 1У системі освіти Київської області функціонують Комунальні заклади Київської обласної ради "Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів" для дітей з порушенням зору та "Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр" для дітей з порушенням слуху, зору та складними порушеннями мовлення, що дає змогу забезпечити запровадження в області системи раннього втручання та надавати комплексну допомогу дітям з тяжкими порушеннями розвитку.