Друк

Молодь України будує діалог

257343688 3147905072202538 6201390145052427222 n18 листопада 2021 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася комунікаційна платформа «Молодь України будує діалог» за участі депутатів обласної ради дітей Київщини та координаторів територіальних органів учнівськогого самоврядування області.

Друк

Юні дослідники Київщини – лауреати стипендії Президента України

4вфівЦьогоріч 9 учнів Київської області - переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, стали стипендіатами Президента України і протягом року щомісяця отримуватимуть грошову винагороду за свої інтелектуальні досягнення. Стипендії призначено відповідно до наказу МОН України від 25.10.2021 №1123 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році». Загалом лауреатами стипендії Президента України цього року стали 120 юних дослідників з різних регіонів України.

Друк

Підтверджено звання “Зразковий музей”

Презентация Microsoft Office PowerPointВітаємо Зою Чередніченко, Наталію Костенко та Анатолія Бондаря, керівників зразкових музеїв закладів освіти Київщини, яким рішенням комісії Міністрерства освіти і науки України (наказ МОН від 27.10.2021 № 1142) ПІДТВЕРДЖЕНО звання “Зразковий музей”!

Це зразкові музеї:

Друк

«Мала річка моєї батьківщини»

Кубок победителяНаціональний еколого-натуралістичний центр учнівсько їмолоді підбив підсумки Всеукраїнського екологічного конкурсу «Мала річка моєї батьківщини». Його учасниками стали учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти віком від 12 до 18 років, а також творчі учнівські об’єднання цих закладів. На розгляд журі було надіслано 78 робіт з 19 областей України.

Друк

AviaFest завершено!

5vbfОсь і завершено #AviaFest для юних авіамоделістів Київщини. Протягом тижня ми з цікавістю переглядали змістовні відеоматеріали тренувальних польотів вихованців авіамодельних гуртків закладів позашкільної освіти області.

Друк

Керівні органи обласної ради дітей Київщини 2021

ємблема 768x10858 листопада 2021 року завершився апгрейд обласної ради дітей Київщини.

Вітаємо лідерів органів учнівського самоврядування з обранням на довірені посади. Ми вдячні всім депутатам ОРДК за активну участь у виборчій кампанії. До складу керівних органів обласної ради дітей Київщини входять:

Друк

Відбулося засідання Президії МАН Київщини

 

8man01Невід’ємним і пріоритетним компонентом діяльності МАН Київщини є співпраця із закладами вищої освіти та науковими установами України. Визначення стратегічних напрямів і площин такої співпраці стало предметом обговорення учасників засідання Президії МАН Київщини, що відбулося 5 листопада. Формат заходу передбачав роботу студії в КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та онлайн підключення науковців закладів вищої освіти і наукових установ України – кураторів наукових відділень та секцій МАН Київщини.

Друк

Ментор-студія для керівників дослідницьких проєктів у науковому відділенні технічних наук МАН

anss11Чи ви знаєте, як просто й цікаво пояснити дітям особливості наноматеріалів і композиційних матеріалів? У чому їх переваги і чим зумовлена їх популярність в різних галузях виробництва? Як обрати напрям і тему учнівського дослідження в секції «Матеріалознавство» Малої академії наук?

Друк

Юна МАНівка Київщини стала переможницею Міжнародного науково-технологічного ярмарку

winn01 2

Пишаємося міжнародними досягненнями юних дослідників Київського обласного територіального відділення МАН! Юлія Мартинова, учениця Калинівського ліцею Фастівського району виборола III місце на одному з найбільших світових конкурсів науково-дослідницьких проєктів – Міжнародному науково-технологічному ярмарку MOSTRATEC International Science and Technological Fair!  Захід  відбувався з 26 по 28 жовтня онлайн в Ново Гамбурго, Бразилія.

Друк

Учні Київщини презентували власні дослідження на обласній науково-практичній конференції «Філософський симпозіон»

mans1Юні обличчя, погляди, що прагнуть пізнання нового, сучасного, ще мало дослідженого. Нестримна енергія пошуку істини, нові гіпотези і відкриття, нові враження та відчуття! А ще – несамовите хвилювання і впевненість: «Я зможу!».

Друк

Круглий стіл «Взаємодія профтехосвіти Київщини з роботодавцями: спільне подолання викликів сучасності»

prof127 жовтня 2021 року на базі Київської обласної торгово-промислової палати (м. Біла Церква) відбувся круглий стіл «Взаємодія профтехосвіти Київщини з роботодавцями: спільне подолання викликів сучасності».