Друк

Дистанційне навчання, ЗНО, вступна кампанія: МОН запустило сайт про ключові зміни в освіті, впроваджені через карантин

5e9716ba2ee76302271657 1Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі. Зокрема, тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію. 

Друк

#ВЕЛИКДЕНЬНАКИЇВЩИНІ2020

FB IMG 1586340247051 1Учасниками обласної родинної онлайн-етноакції "Дитинства пісня Великодня" стали вихованки народного фольклорного ансамблю  "Вишиванка" Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва "Веселка", керівник Віра Маслюк. Українська народна пісня  "У неділю поранесеньку" у виконанні Надії, Яни, Анни,  Єви Присяжнюк. Гарного усім перегляду та святкового настрою!
Друк

Флешмоб «Мій Великдень вдома»

19 42 222 4Великдень...Це дуже важливе свято як усього світу, так і кожної християнської родини. Навіть з самої назви ми бачимо, що це щось важливе, адже складається з двох слів: Великий і День. Справді, цей день є величним, адже саме тоді воскрес із мертвих Ісус Христос - наш Бог і Спаситель. 

Друк

Інфовідео, робота з тестами і бланками відповідей: учасники пробного ЗНО отримали нові інструменти для підготовки до тестування

5e9716ba2ee76302271657 2Відсьогодні в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з’явилися нові інструменти, які дадуть можливість випускникам більш ефективно підготуватись до тестування. Зокрема, учасники зможуть попрацювати з тестами, попрактикуватись у заповненні бланків відповідей, а також детальніше ознайомитися із самою процедурою проведення ЗНО.

Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти обласної комунальної власності

fjkfkjfkjd 215 квітня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти обласної комунальної власності, під час якої обговорено питання:

Друк

Веб-семінар з питань запровадження шкільної дуальної освіти для вихованців учнівських шкільних лісництв

IMG 20200415 112925 115 квітня 2020 року педагоги  Комунального закладу Київської обласної ради  «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та керівники учнівських лісництв Київської області взяли участь у веб-семінарі з теми «Шкільна дуальна освіта в шкільних учнівських лісництвах закладів освіти та лісогосподарських підприємств України», який був підготовлений та проведений у форматі відеоконференцзв’язку Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України та Всеукраїнським об’єднанням «Лісова громада».

Друк

Створюємо web-ресурс «МАН Київщини у цифровому вимірі»

рщшгз9шш 1У рамках реалізації WEB-проєкту «МАН 4.0» на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» започатковано функціонування   інформаційного ресурсу «МАН Київщини у цифровому вимірі», в е-кейсах якого буде презентовано діяльність 55 регіональних відділень Київського обласного територіального відділення МАН, серед яких: 25 – районних, 9 – міських, 16 – локальних в об’єднаних територіальних громадах та 5 – у закладах освіти обласної комунальної власності.

Друк

Опановуємо особливості художнього перекладу разом з МАН

fhgjgjghgs2 1«Диво калинове, чари барвінкові». Під такою назвою пройшло 2-ге Zoom-засідання української перекладацької школи, присвяченої 100-річчю від дня народження видатного українського поета, перекладача, літературознавця і критика Дмитра Білоуса, яке проходило за участі науковців відділу компаративістики Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка Національної академії наук України.

Друк

Карантин не став на заваді юним краєзнавцям Київщини

93412136 179941684 2jpgЮні краєзнавці Київщини досліджують маловідомі сторінки історії рідного краю. Зокрема, одним з напрямів їх роботи є дослідження традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності. 15 квітня 2020 року в онлайн-режимі в рамках обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина мій заповітний край» було проведено засідання секції «100-річчя Української революції».

Друк

Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

Screenshot 5У КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»! Протягом лютого-березня 2020 року у містах і районах Київщини з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, проходила природоохоронна акція «Годівничка». До участі в акції залучилися учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Діти вивчали орнітофауну своєї місцевості, складали каталоги птахів, виготовляли годівниці та заготовляли корми для птахів.

Друк

Реалізація проєктів eTwinning

3.png.pagespeed.ce.3IOyfa4TqmЗаклад освіти повинен забезпечувати всебічний розвиток учнів та розпалювати у них бажання вчитися.  Програма eTwinning має для цього всі інструменти, онлайн-контент та можливості працювати у міжнародному освітньому середовищі.