2020 2021 3

Друк

Уроки добра і милосердя – найважливіші уроки життя

Рисунок8Третій  рік поспіль Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради долучається до проведення Всеукраїнського уроку доброти, який проходить у жовтні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Друк

Слава незламним захисникам!

IMG 422614 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України , та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine-2020»!

Screenshot 20201013 20404013 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2020», у фіналі якого представники різних регіонів України змагалися за 9 компетенціями.

Друк

Онлайн зустріч з представниками НУБіП під гаслом «Відкрилися очі – розпочалося життя. А бій триває, бій триває!»

q4314 жовтня 2020 року в Україні відзначатиметься День захисника України. Свято збігається з Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці. 13 жовтня 2020 року відбулася онлайн зустріч зі здобувачами освіти ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» та представниками НУБіП під гаслом «Відкрилися очі – розпочалося життя. А бій триває, бій триває!». Метою зустрічі було вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Друк

Віче юних краєзнавців Київщини «Від козаків – до кіборгів»

121638433 341607883612034 3297131975852413694 n13 жовтня з онлайн студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» розпочалося Віче юних краєзнавців області «Від козаків – до кіборгів», приурочене до Дня Захисника України, Дня Українського козацтва та Дня створення УПА, що триватиме протягом 13-15 жовтня.

Друк

Мандруємо рідним краєм

IMG 0d7a1393ba28ae945f44900dd1b2429f V11 жовтня 2020 року вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІст. (керівник Олена Черниш) здійснили цікаву подорож до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», що знаходиться у містечку Батурин, Чернігівської області.

Друк

Просвітницька онлайн - зустріч під гаслом «В НАС ТЕЧЕ ОДНА КРОВ»

32У рамках проєкту добровільного донорства для бійців ЗСУ та з метою популяризації культури донорства серед молоді 08 жовтня 2020 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу», за ініціативи заступника директора з ВР Ольги Панової та практичного психолога Людмили Куценко, під гаслом «В НАС ТЕЧЕ ОДНА КРОВ» була проведена просвітницька онлайн - зустріч здобувачів освіти з фахівцями відділу виховної роботи та студентських справ НУБіП України.

Друк

Благоустрій території Дарницького району

3910 жовтня 2020 року здобувачі освіти та лідери учнівського самоврядування сектору екології та здорового способу життя ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» на чолі з координатором СЗО, практичним психологом Людмилою Куценко прийняли участь у благоустрої території Дарницького району - долучившись до висадки дерев «Катальп». Зробимо наш район зеленим!

Друк

Мистецтво перемагати булінг

изображение viber 2020 10 06 11 43 2505 та 06 жовтня 2020 року в Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, за участі лідерів АУС, відбувся форум «Мистецтво перемагати булінг», що провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

Друк

Вітаємо переможців фінального етапу ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!

юний дослідникНаціональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки заочного XV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь вихованці гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області. За рішенням журі конкурсу (наказ Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 р. № 55 «Про підсумки фінального етапу ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник») переможцями визнано:

Друк

Обласна онлайн студія з керівниками зразкових музеїв закладів освіти Київщини

інформаційна презентація до наради06 жовтня 2020 року відділом спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено обласну онлайн студію для керівників зразкових музеїв освіти та відповідальних за музейну справу в районах, містах, ОТГ Київщини «Умови присвоєння та підтвердження музеям закладів освіти звання «Зразковий музей».