Друк

Визначено переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур»

172359333 n12 квітня 2021 року в онлайн-форматі з використанням дистанційних технологій проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Штукатур».

Друк

Визначено переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник»

Переможець 1108 квітня 2021 року було проведено в онлайн-форматі з використанням дистанційних технологій ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Електрогазозварник».

Друк

Калиновий голос Київщини

received 3508270329892411 квітня відбулося онлайн-засідання членів журі відбіркого туру обласного вокального шоу “Калиновий голос Київщини”. Організаторами конкурсу є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Визначено переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

Без імені2222231202 квітня 2021 року було проведено в онлайн-форматі з використанням дистанційних технологій ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Перукар».

Друк

Художня гімнастика.

IMG 8030d0b2e61b86cc73146ff163a49dc0 VЗ 25 по 28 березня 2021 року в м. Чернігові відбувся чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту України.

Друк

Команда МАНівців Київщини готується до III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

1Стартували навчально-тренувальні збори для учасників III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Першого квітня під час настановної сесії розглянуто питання організації та змістових особливостей підготовки до участі в III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту. У студії онлайн працювали учні, які представлятимуть область на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту, наукові керівники їх дослідницьких робіт та педагогічні працівники КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Друк

Юні дослідники Київщини - переможці ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства

заставкаЮні дослідники Київщини успішно презентували свої науково-дослідні роботи на ІV Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів! Конкурс проводиться щороку з метою залучення учнівської молоді до пізнання України, розвитку інтелектуального потенціалу учнів на засадах українознавства.

Друк

КОМАНДИ КИЇВЩИНИ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КРЕАТИВНОСТІ!

з 4Щиро вітаємо команди Київщини, які стали переможцями ІІІ Всеукраїнської олімпіади креативності Destination Imagination:

І місце (технічний виклик) – команда «Technology time» Боярського академічного ліцею «Гармонія» Боярської міської ради Фастівського району. Тренер – Коваленко Ліна Сергіївна.

Друк

Всеукраїнському фестиваль-конкурс "Найталановитіший"

165901620 271650071204491 1282294639646942052 nВітаємо з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Найталановитіший" вихованців студій пісочної анімації "Магія піску" та студії образотворчего мистецтва "Чарівні барви"(кер. Коваленко О.В.),Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості.

Друк

Робоча нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

IMG 841225 березня 2021 року в режимі онлайн в департаменті освіти і науки відбулася робоча нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, в якій взяли участь працівники Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області.