2020 2021 3

Друк

Юні дослідники Київщини - учасники Всеукраїнської літньої школи МАН з математики

заставка роботи 1Як математичні знання знадобляться у житті? Що таке топологія, як застосувати різні методи розв’язування задач при вирішенні викликів сьогодення? На ці питання отримали вичерпну відповідь учасники Всеукраїнської літньої наукової школи МАН з математики.

Друк

Вчимося створювати роботів онлайн

заставка роботиБажання творити і жага до знань – чудовий мотиватор! МАНівці нашої області взяли участь у Всеукраїнській літній школі з робототехніки, яка цього року відбулася онлайн. Навіть дистанція не завадила юним любителям робототехніки з Київщини зайнятися улюбленою справою і прокачати свої навики під час літніх канікул!

Друк

Вступна кампанія у закладах професійної (професійно-технічної) освіти

ПТУ 1У закладах професійної (професійно-технічної) освіти продовжується вступна кампанія 2020 року. У кожному закладі професійної (професійно-технічної) освіти організовано роботу приймальних комісій; у департаменті освіти і науки працює штаб «Вступна кампанія – 2020».

Друк

МОН розробило дорожню карту організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році

5f240d4d8b8f5796155651 1Міністерством освіти і науки розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.

Для роботи дитячих садків у 2020/2021 навчальному році обов’язково мають бути заплановані дії щодо заохочення всіх учасників освітнього процесу до дотримання гігієнічних навичок, соціальної дистанції у приміщенні.

Друк

Пізнаємо Україну – Житомирщина

червонеЦентр творчості дітей та юнацтва Київщини продовжує працювати над проектом «Пізнаємо Україну». Готуймося до наступної подорожі! Нас чекає Житомирська область!

Уся Житомирщина розміщена в межах Полісся і є однією з найбільш лісистих областей в Україні. Крім цього, вона є краєм боліт та озер. Тут навіть є своя невеличка гірська система – Овруцький кряж. Та для більшості українців Житомирщина асоціюється хіба що з монастирем у Бердичеві та Історико-культурним комплексом «Замок Радомисль». Про те, що це - край унікальних туристичних можливостей, підозрюють не всі. Ми доведемо, що кожен куточок цього краю має свою унікальну родзинку.

Друк

Нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

DSCN5915 131 липня 2020 року на базі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулася робоча нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини.

Друк

Маски на заняттях – необов’язково, контроль за станом здоров’я, заборона “шведського столу” в їдальнях – затверджено рекомендації закладам освіти для роботи з 1 вересня

5f22e6e79233a332639924 11 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнської (он-лайн) виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»

vitaiemo 225 травня - 26 червня 2020 року Українським державним центром позашкільної освіти вперше було проведено виставку та оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» в режимі "он-лайн".