Друк

Увага! Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб, мешканців тимчасово окупованих територій та населених пунктів поблизу лінії дотику

333

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує про сервіс (чат-бот) «Юридичний порадник для ВПО», розробленого швейцарсько-українською Програмою EGAP та командою БФ «Право на захист» за підтримки Мінреінтеграції та Мінцифри.

Друк

Нарада керівників закладів професійної освіти

IMG 3579

23 лютого поточного року на базі Київського обласного вищого училища харчових технологій та ресторанного сервісу за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко відбулася нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Друк

Юні дослідники Київщини – учасники екологічного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine»

 

2102 22

 

Нові можливості для юних дослідників, які цікавляться збереженням екології та охороною довкілля, відкриває один з найбільш популярних у світі конкурсів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів - «GENIUS Olympiad Global».

Друк

Патріотичний форум «Зима, що нас змінила»

2102 4

18 лютого 2022 року в онлайн-студії Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся щорічний патріотичний форум учнівської молоді «Зима, що нас змінила», мета якого - вшанування пам’яті героїв, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, за неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, за європейське майбутнє України.

Друк

У Київській області відбулася презентація книги про організацію фізичного виховання в територіальних громадах

1Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Комітету з фізичного виховання та спорту, Київським обласним відділенням (філією) КФВС МОН проводиться роз’яснювальна та інформаційна робота щодо розвитку фізичного виховання і спорту у 69 територіальних громадах Київщини.

Друк

Єднаймося заради миру!

1602116 лютого Україна вперше відзначила на державному рівні День Єднання.

Мета цього свята – консолідація українського суспільства на тлі зростання гібридних загроз з боку північного сусіда – Росії, демонстрація всьому світові нашого прагнення до миру, до життя за законами добра і справедливості, але водночас – нашої готовності до захисту найважливіших для кожного українця цінностей: Незалежності, Державності, Гідності та Свободи.

Друк

Учні Київщини презентують власні дослідницькі проєкти на Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН

1402 3

Бажаєте познайомитися з юними дослідниками, які вже за шкільною партою почали змінювати світ? Ласкаво просимо в Малу академію наук! Нещодавно в Київському обласному територіальному відділенні МАН України завершився I (у територіальних громадах) етап одного з найбільш визначних заходів МАН: Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Саме на цьому конкурсному майданчику старшокласники презентували перші власні дослідницькі проєкти!

Друк

Підсумки обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» - 2021/2022

1402 2

З метою громадянського та патріотичного виховання учнівської молоді засобами екскурсійної роботи і музеєзнавчої діяльності, а також відбору кращих вихованців та учнів для участі у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів «Край, в якому я живу», 07 лютого в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася зустріч організаторів, журі та учасників обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» – 2021/2022. Під час заходу підбито підсумки конкурсу та оголошено його результати. Юним екскурсоводам та їхнім педагогам надано також детальнірекомендації щодо розробок екскурсій різних видів.

Друк

Управлінський вояж «Київщина – територія успіху»

IMG 269118 січня цього року на базі закладів освіти м. Білої Церкви та Білоцерківського району відбувся управлінський вояж «Київщина – територія успіху», в якому взяли участь почесні гості: Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет та його заступниця Віра Рогова. Гостей вітали заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко та Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий. На заході були присутні  працівники департаменту освіти і науки КОДА та керівники закладів професійної освіти області.