Друк

Завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів

курси_дошк.освіта_322 січня 2016 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів. Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з організації науково-методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів, створення умов  для розвитку їх професійної компетентності.

Друк

Україна - Соборна

IMG 4274 1822 січня 2016 року Україна відзначає 97 річницю з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

Друк

22 січня – День Соборності України

IMG 4274 15День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Друк

У їх роботах – справжня Україна

IMG 6927 1Щороку в День Соборності України на Київщині проводиться мистецьке свято, яке вже стало традиційним й одним з найбільш очікуваних для творчих педагогів та вихованців навчальних закладів області. І цей рік не став винятком. 22 січня 2016 року на обласне свято з нагоди відкриття виставки робіт учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею зібралися шанувальники образотворчого й декоративно-ужиткового мистецтва, відомі митці, педагоги Білої Церкви й області. Організатори виставки – КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

День соборності. Сила нації - в її єдності

IMG 4274 1222 січня 2016 року в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІ ступенів» до Дня Соборності України педагогами закладу було проведено виховний захід «День соборності. Сила нації - в її єдності». Вихованцям закладу було запропоновано мультимедійну презентацію з даної теми. В доступній формі донесено сутність цього свята: акт Злуки 22 січня 1919 року - подія величезного історичного значення.Соборність України у сучасному, багатомірному розумінні пролягає від територіальної цілісності.

Друк

Річниця з дня проголошення Акта Злуки

IMG 4274 20Немає на світі кращого неба, ніж небо України! Воно благословляє свою Україну, береже у віках її материнську любов, тому його ніколи не відділити від матінки-землі. Як не можна відділити небо від землі, так і не можна відділити Захід України від Сходу, Карпати від Світязя, Чорне море від Дніпра. Бо це все — Україна єдина, суверенна, незалежна.

Друк

День Соборності України

IMG 4274 5У навчальних закладах м. Ірпені відзначили «День Соборності України» 22 січня 2016 року всі навчальні заклади м. Ірпеня відзначили День Соборності України. Було організовано ряд заходів, присвячених цій визначній події, проведені виховні години, присвячені Дню Соборності України, учні ознайомлені з фактами, які стосувалися процесу підписання Акту злуки УНР та ЗУНР.

Друк

«Історична подорож від славетних подій до сьогодення» до Дня Соборності України

IMG 4274 822 січня відзначають День української соборності, бо саме в цей день 22 січня 1919 року було оголошено об’єднання двох держав – Української Народної Республіки, яка постала на руїнах Російської імперії і Західноукраїнської Народної Республіки , яка постала на руїнах Австро-Угорської імперії . Було проголошено про об’єднання українців в одній державі через сотню років роз’єднання, чим вони заявили про себе як про єдину націю. Абсолютно логічним і правильним є те , що українська держава робить це свято державним і намагається привернути увагу теперішніх громадян України.

Друк

День Соборності України

IMG 6927 522 січня 2016 року, до Дня Соборності України в приміщенні міської бібліотеки м.Ржищева відбувся надзвичайно цікавий захід: «поетична скринька» «Тут наше коріння, тут витоки наші!». Учасниками були учні 2-10 класів, учителі, бібліотекарі загальноосвітніх закладів міста, працівники міської бібліотеки та відділу освіти.

Друк

Соборна моя Україна

fdsjjkfjkjsgdjdjshfhj 122 січня 2016 року Україна відзначає 97-му річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».