Друк

Профілактика шкідливих звичок

IMG 3336 5З метою формування вмінь та навичок учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки, бажання зберегти власне здоров'я 27 січня 2016 року  в ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" була організована та проведена інформаційно – просвітницька робота спрямована на формування соціально – позитивного способу життя, бажання жити і творити, щоб виховати самодостатню, активну, всебічно розвинену особистість, якій ми зможемо довірити своє майбутнє.

Друк

Безпечна поведінка на залізниці

DSC06869 2Залізниця – зона підвищеної небезпеки. Аби застерегти дітей від неприємностей, які можуть очікувати на них під час знаходження на залізничних коліях,  27 січня 2016 року працівники лінійного відділу  станції Боярка  разом з інженером служби  учбово-методичного центру «Вагону охорони праці» Роіком Юрієм Анатолійовичем організували та провели зі школярами  КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» дуже цікаву та змістовну лекцію-бесіду щодо поведінки на об’єктах залізниці. Такі зустрічі є важливими, адже наша школа знаходиться у безпосередній близькості до залізниці.

Друк

Виховний захід «Голокост – лихо століття» у Фастівському ліцеї-інтернаті

IMG 3336 127 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту.
Це – День віддання належної шани жертвам масових розстрілів, переважно євреїв, у 1941–1943 роках, здійснюваних німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.

Друк

Відкриття нової свердловини якісної питної води у Лецьківському НВО Переяслав-Хмельницького району

DSC06869 13Чимало років шкільна родина Лецьківського НВО Переяслав-Хмельницького району мріяла про власну свердловину якісної питної води. Коли звернулися з цим питанням до голови Переяслав-Хмельницької районної адміністрації Дубини Григорія Івановича, він вирішив миттєво: «Для дітей, нашого майбутнього, їх здоров’я, повинно робитися все, адже це найдорожчий скарб».

Друк

Як уберегтись від грипу?

imagesНа думку українських медиків активізація епідемічного процесу грипу та гострих респіраторних інфекцій (ГРІ) припадає на осінньо-зимову пору. Інфекція, як правило, передається повітряно–крапельним шляхом. Проте існує ймовірність передачі її через побутові предмети. 

Друк

У Київській області буде реалізовано українсько-американський освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

tolerantnistНа виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року №212, відповідно до угоди SPA-комітету Корпусу Миру США в Україні про технічне та фінансове співробітництво від 10 грудня 2015 року, та з метою розвитку толерантності науково-педагогічних працівників Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», директорів, класних керівників, психологів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів у лютому-березні 2016 року у Київській області буде реалізовано українсько-американський освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області».

Друк

Цікавий світ професій

IMG 3336 6Вибір професій в житті кожної людини – важливе і відповідальне рішення, яке багато в чому визначає весь її наступний життєвий шлях. Перед молоддю завжди постає болюче питання «Як правильно обрати свій шлях в житті, свою професію і таким чином забезпечити собі майбутнє».

Друк

Святкування Дня школи

IMG 7407 125 січня 2016 року учнівський і педагогічний колективи комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» святкували День школи.

Друк

Всеукраїнський турнір серед юнаків присвяченому видатним борцям

IMG 3336 3Ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізкультури і спорту» відділення греко-римської боротьби з 22 по 24 січня 2016 року брали участь у Всеукраїнському турнірі серед юнаків присвяченому видатним борцям.  Майже 250 учасників (1999 р. н. і мол.) з 6 областей України зустрілися у м. Конотоп. Спортсмени боролися, як завжди захоплено і безкомпромісно.

Друк

Діти єднають Україну

IMG 4274 422 січня 2016 року у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» відбувся загальношкільний виховний захід до Дня Соборності України «Діти єднають Україну», який підготували та провели учні 8-Б класу разом з куратором та вихователем.