Друк

Зимовий сезон для лижників в самому розпалі!

fdfdghgh 18Ліцеїсти відділення лижних гонок Комунального  закладу Київської обласної ради   “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” взяли участь у чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, який відбувся 04-09 лютого 2016 року в с. Яворів (Львівська область).

Друк

Молодь Броварщини на львівському фестивалі…

DSC 0403 3Вже 10 років поспіль місто Львів збирає талановиту молодь на Всеукраїнський семінар-практикум з хореографії і танцювально-вокальний фестиваль «Різдвяна радість». Цей захід, призваний популяризувати музичні твори духовного спрямування серед учнів.

Друк

Відбувся семінар-практикум «Особливості планування уроку англійської мови»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA09 лютого 2016 року відділ міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» організував та провів семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Особливості планування уроку англійської мови».

Друк

Здоров’я дітей – найголовніше в освіті

fdfdghgh 26Саме такого принципу дотримуються у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Дашенка (директор - Ірина Горбач). Використання здоров’єзберігаючих технологій у навчально-виховному процесі початкової школи дозволяє учням більш успішно адаптуватися в освітньому і соціальному просторі, а програма «ПіснеЗнайка» - технологія, яка дає змогу розвивати й зберігати інтерес дітей до навчання та не травмувати їх здоров’я.

Друк

У музеї історії освіти Київщини КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відбулося заняття Школи молодого екскурсовода

OLYMPUS DIGITAL CAMERA08 лютого 2016 року відділом музейної освіти та бібліотечної справи проведено черговезаняття Школи молодого екскурсовода для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» і слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Англійська мова».

Друк

Відкритий урок

DSC 0403 108 лютого 2016 року майстер виробничого навчання Лелека Валерія Валеріївна провела відкритий урок «Приготування салатів у стилі «Фьюжн»».

Друк

Семінар-практикум вчителів української мови і літератури Сквирського району

DSC 0403 608 лютого 2016 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбувся семінар-практикум для вчителів української мови і літератури на тему: «Елементи нестандартності на уроках української мови та літератури як засіб розвитку стійкого пізнавального процесу».

Друк

Змагання по футзалу серед дівчат у Броварському районі

fdfdghgh 1207 лютого 2016 року у спортивному залі  будинку культури смт Калинівка Броварського району відбувся другий тур відкритої першості гуртківцівКЗ «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» по футзалу серед дівчат.