Друк

Прес-конференції «Безпека щоденного життя»

IMG 4274 2619 січня 2016 року на базі Новокорогодського НВО «ЗОШ-І-ІІ ст. – дитячий садок» Бородянського району проведено виховний захід у форматі прес-конференції «Безпека щоденного життя». У заході взяли участь вихованці гуртка «Основи безпеки життєдіяльності» та учні Новогребелького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» Бородянського району, представники медичної, пожежної, газової, служб та патрульної поліції.

Друк

Привітання військовослужбовців з водохрещам

IMGP3907 2Водохреща – велике свято різдвяно-новорічного циклу яке християни відзначають  18-19 січня щороку. На передодні святвечора фольклорний ансамбль «Мрія» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом Любові Станіславівни Богатир, зібравши гостинці завітав до  батальйону зв'язку військової частини А0799 яка розташована у с. Віта Поштова  Києво-Святошинського району.

Друк

Вітаємо Хаврюту Наталію Іванівну, директора Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари, з високою державною нагородою!

IMG hjhkjk61j 3Постановою Верховної Ради України від 08 грудня 2015 року № 855-VIII Хаврюті Наталії Іванівні, директору Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари, присуджено Премію Верховної Ради України. 

Друк

«Україна – країна гідності та свободи»

IMG hjhkjk61j 2У рамках проекту «Україна – країна гідності та свободи» з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Фастівському НВК 15 січня 2016 року відбулася зустріч учні 5-х класів  зі справжніми героями – воїнами АТО, розвідниками 72 бригади, захисниками Донецького аеропорту, сержантами Шаповалом Андрієм  Вікторовичем і Циганковим Віталієм Петровичем.

Друк

Основні аспекти творчої спадщини Олександра Рибалка крізь призму суспільно-культурної ситуації в Україні

IMG 51661 115 січня 2016 року на базі Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка відбулася наукова конференція «Основні аспекти творчої спадщини Олександра Рибалка крізь призму суспільно-культурної ситуації в Україні», присвячена 65-річчю від дня народження нашого славетного земляка – головного редактора журналу «Пам’ятки України» (2002 – 2009), мовознавця, джерелознавця Олександра Рибалка, яка мала на меті актуалізувати широкий спектр важливих суспільних, історичних, культурологічних проблем, які порушував Олександр Рибалко в очолюваному часописі, а також у власних публікаціях, і з наукового погляду проаналізувати його внесок у розвиток української культури, у процес створення нових духовних цінностей.

Друк

Відзначення учасників районного туру конкурсу «Учитель року – 2016» на Білоцерківщині

IMG 51661 415 січня 2016 року на базі Шкарівської ЗОШ відбувся яскравий районний захід із відзначення переможців та лауреатів І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». Участь у святковому заході взяли заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Устич Ю.П., заступник голови районної ради Чичикало А.П., радник голови районної ради Павловський В.А.

Друк

Вітаємо позашкільників Київщини – переможців і лауреатів Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» 2015

00 1Вітаємо позашкільників Київщини – переможців і лауреатів Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників», що був проведений Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Всеукраїнською асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2015 рік.

Друк

Свята Різдвяного циклу в гостях у школярів…

DSC 1633 32«Добрий вечір тобі, пане господарю, Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!» - так співається у відомій всім колядці, такими словами і розпочалося дійство 14 січня 2016 року за участю учнів 1-10 класів у КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів».

Друк

«Різдвяні дзвони»

IMG 51661 814 січня 2016 року у місті Бровари панувало справжнє різдвяне свято. У святковому дійстві «Різдвяні дзвони» його величний дух відтворив творчий колектив вихованців та педагогів міського Будинку дитячої та юнацької творчості. Це святкове дійство щорічно відроджує народні традиції, звичаї та обряди, магія і чарівність яких спонукають кожного з нас серцем доторкнутися до справжніх скарбів неоціненного пласту української культури, який живить наше коріння і донині.

Друк

Відкрита першість Васильківської РДЮСШ з волейболу

P1010228 4Вже традиційно в перші дні Нового року проводяться відкриті першості Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи  з різних видів спорту. 13-14 січня 2016 року в селищі Калинівка відбулись змагання з волейболу в рамках «Фестивалю шкільного спорту» серед команд  юнаків та дівчат 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. До участі в турнірі були запрошені всі найсильніші команди загальноосвітніх шкіл. Змагання пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Всі учасники прагнули перемогти, показавши хороший рівень підготовки.