Друк

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у навчальних закладах Київщини

vfghghhjhjh 2Учні, вихованці навчальних закладів Київської області беруть участь у заходах, що відбуваються у районах, містах області з нагоди вшанування пам’яті загиблих під час масових акцій протесту в Україні у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, зокрема у покладанні квітів до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні: запаленні свічок, пам’ятних молебнях за Героїв Небесної Сотні.

Друк

Герої не вмирають!

IMG 4713 8У КЗ КОР Фастівському ліцеї-інтернаті протягом цього тижня з 15 по 19 лютого 2016 року відбулися виховні години «Пам’ятаємо героїв», «Пам`яті героїв Євромайдану», «Небесна Сотня – вічна пам'ять», зустріч з учасниками АТО.

Друк

День пам’яті Небесної Сотні

P2166654 2220 лютого Указом Президента України відзначається річниця пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме до цієї річниці 19 лютого 2016 року  у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» педагогічний колектив та учні вшановували пам’ять героїв України:

Друк

Відкрита міжрегіональна виставка-конкурс історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2016» у Броварах

P2166654 7

Міський культурний центр «Прометей» м. Бровари Київської області приймав гостей із різних міст України – учасників Відкритої міжрегіональної виставки-конкурсу історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2016».

Друк

Запрошуємо на обласну виставку дитячих творчих робіт «Космічні фантазії»

P2166654 18Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку творчих робіт «Космічні фантазії», експозицію якої відкрито 18 лютого 2016 року у приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею (м. Біла Церква, пл. Соборна, 4.).

Друк

Розвиваємо обдарованість….

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВідповідно до плану роботи Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти педагогічних кадрів» 18 лютого 2016 року проведено черговий семінар-практикум для вчителів фізики, які працюють у закладах освіти Київщини з обдарованими учнями.

Друк

Збір лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Києво-Святошинського району

IMG 4713 418 лютого 2016 року у Вишнівській ЗОШ I-III ступенів № 3 відбувся збір лідерів району. Тема засідання: «Використання учнівського потенціалу в управлінні справами. Учнівське самоврядування та засоби масової інформації».

Друк

Ще один успіх співучої «СЛОВ’ЯНОЧКИ»

P2166654 16Повноводним пісенним струмочком близької вже весни влилась у могутню ріку Міжнародного фестивалю-конкурсу класичної музики та пісні «Талановиті діти України» творчість театру народної пісні «Слов’яночка»  Будинку дитячої та юнацької творчості м.Бровари, який 14 лютого віддзвенів у столичному Києві. Представницьке журі на чолі з професором КНУКІТ ім. Карпенка-Карого, заслуженою артисткою України, оперною співачкою Л.Х. Третяк виважено і професійно виконало свою місію і гідно поцінувало кращі з кращих талановиті дитячі співочі колективи, що взяли участь у конкурсі.

Друк

Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу

IMG 4713 718 лютого 2016 року відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради на базі Броварської загальноосвітньої школи І -ІІІ ст. №2 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів, що координують питання виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу».