Друк

Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу

IMG 4713 718 лютого 2016 року відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради на базі Броварської загальноосвітньої школи І -ІІІ ст. №2 відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів, що координують питання виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Патріотичне виховання як важлива складова змісту навчально-виховного процесу».

Друк

Пам’яті Героїв Небесної Сотні…

P2166654 13Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І – ІІ ступенів»  до Дня Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2016 року відбулася лінійка – реквієм. В глибокій шані, схиливши голови, вчителі, учні та почесні гості згадали Героїв, які загинули, виборюючи демократичне майбутнє своєї країни. 

Друк

Вони захищали ідеали демократії, права і свободи людини та європейське майбутнє України

P2166654 1217 лютого 2016 року на базі Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» було проведено учнівську конференцію «Вони захищали ідеали демократії, права і свободи людини та європейське майбутнє України». У роботі конференції взяли участь члени гуртків «Пошук» та «Юний дослідник» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» та учні навчального закладу.

Друк

Єдина країна. Єдиний народ

P2166654 5На Васильківщині проведено районний конкурс плакатів «Частинка Криму в моєму серці», що проходив у рамках обласної патріотичної акції на знак підтримки співвітчизників, які проживають в Автономній Республіці Крим «Крим – це Україна!».

Друк

Ти – вічний біль, Афганістан!

P2166654 917 лютого 2016 року школярі Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського району відзначали 27-му річницю виведення радянських військ з Афганістану. Радісним і трагічним водночас є цей день для воїнів-афганців. Радісним тому, що залишились жити, трагічним – бо за тих 10 років, упродовж яких радянські війська перебували на території Демократичної Республіки Афганістан, загинуло понад 3000 наших співвітчизників, приблизно 8 тисяч зазнали поранень. Всього ж через пекло Афгану пройшло понад 160 тисяч солдатів з України, зокрема 16 з села Гоголів.

Друк

Всі різні – всі рівні

P2166654 3З 08 по 17 лютого 2016 року з метою збереження культурних цінностей, виховання шанобливого ставлення до традицій українців і представників інших національностей, популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму у Центрі позашкільної освіти  Броварського навчально-виховного об’єднання пройшли заходи до другої річниці анексії Автономної Республіки Крим та Севастополя. У гуртках для вихованців проведено інформаційні хвилинки «Всі різні – всі рівні», «Етнічне багатство кримської землі». Вихованці художньо-естетичного відділу провели виставку малюнків «Крим – це Україна». У дитячих творах відображено сприйняття дітьми Криму як частини України.

Друк

Тиждень безпечного Інтернету у навчальних закладах

IMG 4713 11День безпечнішого Інтернету (SaferInternetDay) відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня лютого з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.

Друк

Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики

OLYMPUS DIGITAL CAMERA16 лютого 2016 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Гартфіль Олександри Романівни, Показій Антоніни Петрівни, вчителів математики Макарівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей", вчителів-методистів, з проблеми “Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики”.

Друк

Відкриття дитячого садка «Пролісок»

IMG 4713 1015 лютого 2016 року у Вільнотарасівській загальноосвітній школі І ступеня Білоцерківського району відбулася урочиста подія - реорганізації школи у навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад». У просторому, затишному приміщенні, обладнаному відповідно до сучасних вимог, відкрився довгоочікуваний дитячий садок «Пролісок». Уньому створені всі умови для розвитку та виховання дітей: світлі та теплі приміщення з сучасним дизайном та меблями.