Друк

Річниця з дня проголошення Акта Злуки

IMG 4274 20Немає на світі кращого неба, ніж небо України! Воно благословляє свою Україну, береже у віках її материнську любов, тому його ніколи не відділити від матінки-землі. Як не можна відділити небо від землі, так і не можна відділити Захід України від Сходу, Карпати від Світязя, Чорне море від Дніпра. Бо це все — Україна єдина, суверенна, незалежна.

Друк

День Соборності України

IMG 4274 5У навчальних закладах м. Ірпені відзначили «День Соборності України» 22 січня 2016 року всі навчальні заклади м. Ірпеня відзначили День Соборності України. Було організовано ряд заходів, присвячених цій визначній події, проведені виховні години, присвячені Дню Соборності України, учні ознайомлені з фактами, які стосувалися процесу підписання Акту злуки УНР та ЗУНР.

Друк

«Історична подорож від славетних подій до сьогодення» до Дня Соборності України

IMG 4274 822 січня відзначають День української соборності, бо саме в цей день 22 січня 1919 року було оголошено об’єднання двох держав – Української Народної Республіки, яка постала на руїнах Російської імперії і Західноукраїнської Народної Республіки , яка постала на руїнах Австро-Угорської імперії . Було проголошено про об’єднання українців в одній державі через сотню років роз’єднання, чим вони заявили про себе як про єдину націю. Абсолютно логічним і правильним є те , що українська держава робить це свято державним і намагається привернути увагу теперішніх громадян України.

Друк

День Соборності України

IMG 6927 522 січня 2016 року, до Дня Соборності України в приміщенні міської бібліотеки м.Ржищева відбувся надзвичайно цікавий захід: «поетична скринька» «Тут наше коріння, тут витоки наші!». Учасниками були учні 2-10 класів, учителі, бібліотекарі загальноосвітніх закладів міста, працівники міської бібліотеки та відділу освіти.

Друк

Соборна моя Україна

fdsjjkfjkjsgdjdjshfhj 122 січня 2016 року Україна відзначає 97-му річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР, унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».

Друк

Білоцерківщина відзначає День Соборності

IMG 4274 14День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площів Києві.

Друк

Випускниця БВУФК Яна Бондар – срібна призерка шостого етапу Кубка світу

IMG 4274 1121 січня 2016 року в німецькому Арбері жіночим спринтом стартував етап Кубка IBU з біатлону й увінчався черговим подіумом для української команди. Випускниця Броварського вищого училища фізичної культури Яна Бондар, яка навчалася у закладі 5 років, з результатом (0+0) (+5,5) посіла другу сходинку п'єдесталу пошани.

Друк

Відбувся третій етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2016” у номінації «Захист Вітчизни»

21 січня 2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся третій етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2016” у номінації «Захист Вітчизни».

Друк

Акція «Рушник єднання»

IMG 6927 8За ініціативи Асоціації дитячих та молодіжних організацій Богуславщини 21 січня 2016 року в актовій залі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася акція «Рушник єднання», присвячена Дню Соборності України – за участі дітей-лідерів загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» та ДНЗ «Богуславський ЦПТО».

Друк

Нарада директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області

IMG 4274 121 січня 2016 року в м. Фастові відбулася нарада «Про підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області за І півріччя та основні завдання на ІІ півріччя 2015-2016 навчального року».