Друк

ІІІ Міський турнір юних хіміків і біологів

DSC 0291 416 та 17 березня 2016 року серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх закладів міста на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка було проведено ІІІ Міський турнір юних хіміків та біологів - 2016 (далі – Турнір). 

Друк

Маленький дослідник із м.Ржищева

IMG 4528 3Не ходити до школи, але отримати освіту й атестат, – цю можливість відтепер має кожен учень: цього року Міністерство освіти України затвердило Положення про екстернат, згідно з яким у кожній школі передбачено цю форму навчання. Звичайно, здати іспити без сидіння за партою досі також можна було, але користувалися цією можливістю одиниці: через хворобу, в разі гастролювання тощо. Але – і це також ознака часу – дітей, яким з різних причин комфортніше поза колективом, стає дедалі більше.

Друк

Навчально-польові збори в Центрі військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга»

IMG 4528 5З метою забезпечення якісного виконання програми предмета «Захист Вітчизни» та практичного закріплення рівня знань, умінь, навичок учнів 11 класів Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» в березні 2016 року розпочалися навчально-польові збори та практичні заняття в лікувально-оздоровчих закладах міста. Протягом 18 годин (6 тижнів) юнаки та дівчата Центру допризовної підготовки будуть удосконалювати на практиці набуті знання з вогневої, тактичної, фізичної та медичної підготовки.

Друк

Семінар-практикум у Богуславському районі

IMG 4528 1715 березня 2016 року на базі Іванівського НВК  Богуславського району було проведено семінар-практикум на тему: «Роль управлінської діяльності в організації навчально - виховного процесу з використанням електронно - цифрової лабораторії на уроках природничо – математичних дисциплін» за участю начальника відділу освіти  Поліщук О.В., керівників навчальних закладів, методистів РМК.

Друк

«Ефективне спілкування – ключ до створення дружнього мікроклімату в команді»

PA136239 1«Ефективне спілкування – ключ до створення дружнього  мікроклімату в команді» під такою назвою 15 березня 2016 року у відділ освіти Обухівської РДА відбулось тренінгове заняття для педагогів-організаторів. Учасниками заходу стали представники 10-ти навчальних закладів Обухівського району.

Друк

Міські змагання з шахів у м. Бучі

IMG 4145 115 березня 2016 року у приміщенні Бучанської СЗОШ I-IIIст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов пройшли міські змагання з шахів серед учнів 1999 р.н. та молодших загальноосвітніх навчальних закладів, головною метою яких стала популяризація грив шахи як виду спорту, залучення дітей до регулярних занять шахами та визначення переможців для подальшої участі у збірній команді міста у обласному етапі VСпортивних ігор школярів України з даного виду спорту. Обов’язки головного судді виконувала тренер-викладач з шахів місцевої ДЮСШ Григор’єва Ш.Р.

Друк

Свято книги та дитячої творчості

IMG 4528 115 березня 2016 року Білоцерківська загальноосвітня школа № 6 гостинно зустрічала учасників Першого міського конкурсу дитячої творчості «Світова класика», який відбувався в лютому-березні 2016 року в таких номінаціях: «Образотворче мистецтво»; «Літературний Еверест», «Моя улюблена книга»; «Декламаторська майстерність»; «Театральна майстерність»; «Раджу прочитати».

Друк

Семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

З 14 березня 2016 року 25 класних керівників та 25 шкільних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області будуть навчатися на чотириденному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор академії, кандидат педагогічних наук, Наталія Бикова, регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні та Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм.