Друк

Хоробрі серця

IMG 3418 11З метою вшанування пам’яті загиблих в АТО, виховання гордості за людей рідної землі, що відстоюють незалежність і волю,  у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості пройшла зустріч вихованців гуртків із захисниками  під гаслом «Хоробрі серця».

Друк

Лижники підкорюють чемпіонат України !

nvgngflkgk 12У місті Суми 140 найкращих юнаків та дівчат взяли участь у Чемпіонаті України з лижних гонок. 12 команд з різних куточків України серед яких і Комунальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” виборювали нагороди.

Друк

Перші кроки юних моделістів Броварського району

IMG 3418 3Броварським районним  Центром дитячої та юнацької творчості проведено перший конкурс-виставку «Моя Модель-2016» в Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст., на якому учнівська молодь району виставила свої кращі технічні поробки. Близько 200 робіт – макетів масштабної техніки усіх війн, часів та народів з пластику, паперу, металу, смоли та дерева зайняли 25 столів у великому освітленому спортивному залі школи. У заході прийняло участь понад 80 моделістів-техніків з Києва, Броварів, Шевченкового, Семиполок, Рожнів, Літок та самої Пухівки.

Друк

Всеукраїнські конкурси «Екософт-2016» та «INFOMATRIX-2016»

IMG 3418 2У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».

Друк

«Серце до серця»

DSC 0369 3Оберігати дитинство – це обов’язок дорослих. Вони можуть зробити світ дитинства барвистим, сонячним та щасливим. 

Друк

«Вартові мрій» надихають на творчість

IMG 7475 428 лютого 2016 року вихованці гуртків Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості побували на закритті унікального зимового 3Д - шоу «Вартові мрій», що  проходило  у  розважальному комплексі  «Зимова країна» у Виставковому центрі м.Київ.

Друк

Фінальні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з баскетболу серед дівчат

IMG 7475 828 лютого 2016 року в спортивному залі ДЮСШ м. Фастова відбулися фінальні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з баскетболу серед дівчат. В змаганнях взяли участь команди: Білоцерківського, Бориспільського, Києво-Святошинського районів та м. Фастова – переможці зонального обласного етапу ігор.

Друк

Мови та література не мають кордонів

IMG 3418 8З 22 по 27 лютого 2016 року у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» проходив Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури. Організаторами тижня були учителі зарубіжної літератури Маркєвіц Л.Є. та англійської мови Міщенко О.М. з допомогою учнів 10-А та 9-Б класів.

Друк

Навчання школярів тактичної медицини у Бучі

DSC 0411 127 лютого 2016 року за сприяння Бучанської міської ради, відділу освіти та Бучанської міської організації Української спілки ветеранів-афганців на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 проходили навчання по тактичній медицині для старшокласників міста з метою закріплення теоретичних та практичних знань та умінь, набутих на уроках «Захисту Вітчизни». У заході взяли участь 50 учнів старших класів.