Увага !!! Онлайн-курс «Тренінг для тренерів» 

Друк

Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики

OLYMPUS DIGITAL CAMERA16 лютого 2016 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Гартфіль Олександри Романівни, Показій Антоніни Петрівни, вчителів математики Макарівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей", вчителів-методистів, з проблеми “Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики”.

Друк

Відкриття дитячого садка «Пролісок»

IMG 4713 1015 лютого 2016 року у Вільнотарасівській загальноосвітній школі І ступеня Білоцерківського району відбулася урочиста подія - реорганізації школи у навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад». У просторому, затишному приміщенні, обладнаному відповідно до сучасних вимог, відкрився довгоочікуваний дитячий садок «Пролісок». Уньому створені всі умови для розвитку та виховання дітей: світлі та теплі приміщення з сучасним дизайном та меблями.

Друк

Відкриття меморіальної дошки випускнику Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Моргуну-Білявському Олександру Миколайовичу

etfhgjgjgjh 215 лютого 2016 року у Михайлівсько- Рубежівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з ініціативи адміністрації школи та за підтримки сільського голови Помазана Андрія Сергійовича було відкрито меморіальну дошку випускнику школиМоргуну- Білявському Олександру Миколайовичу. Олександр загинув 3 грудня 2014 року у Донецькому аеропорту при виконанні службового завдання, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Друк

Відкритий урок з музичного мистецтва

fdfdghgh 39Словами можна сказати багато, і все сказане нами сприймається дуже просто та зрозуміло. Тоді навіщо людям музика? Відповідь на це запитання отримали учні 5-А класу на відкритому уроці з музичного мистецтва у КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 15 лютого 2016 року.

Друк

Вихованці Броварського районного ЦДЮТ на регіональній виставці-конкурсі «МікроМодель-2016»

fdfdghgh 41Сьогодні, як ніколи, першочерговим є питання військово-патріотичного виховання молоді України. І одним з таких дійових засобів виховання дітей є історико-технічне стендове моделювання.

Друк

Зональні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з волейболу та баскетболу серед юнаків

fdfdghgh 3313-14 лютого 2016 року у містах Київщини пройшли зональні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з волейболу та баскетболу серед юнаків.

Друк

Відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

OLYMPUS DIGITAL CAMERA13 лютого 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Друк

Організація фізкультурно-оздоровчої та військово-патріотичної діяльності

hhjkjkjkkffg 312 лютого 2016 року на базі Сквирського РЦДЮТ відбувся семінар-практикум з теми «Організація фізкультурно-оздоровчої та військово-патріотичної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах району у ІІ семестрі 2015/2016 н.р.».

Друк

Сучасний кабінет фізики

hhjkjkjkkffg 4Ппозитивною подією в житті учнів та вчителів Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 стало відкриття сучасного кабінету фізики, оснащеного мультимедійним комплексом. 

Друк

День італійської кухні

fdfdghgh 22З метою професійної орієнтації учнів старших класів в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 11 лютого 2016 року був проведений майстер-клас із кулінарного мистецтва.

Друк

Відбувся круглий стіл з питань удосконалення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій

hhjkjkjkkffg 111 лютого 2016 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань удосконалення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій відповідно до новітньої освітньої політики.