Друк

ІІ етап Дев’ятої Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки

DSC 6183 9jpgЗ кожним роком ми все більше переконуємося в тому, що Київщина багата розумною та обдарованою молоддю, яка прагне показати високий рівень знань. Будь-яка сучасна професія так чи інакше пов’язана з комп’ютером,  адже живемо ми у світі новітніх технологій, без яких не можемо обійтися жодного дня. Тому щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації їх здібностей, активізації навчально-пізнавальної діяльності, інтенсифікації та вдосконалення освітнього процесу проводяться олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

Друк

Круглий стіл для методистів, які координують питання впровадження дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності, учасників освітніх проектів і програм

06 квітня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» було проведено круглий стіл з теми«Організація дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності в навчальних закладах області» для методистів, які координують питання впровадження дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності, учасників освітніх проектів і програм.

Друк

У рамках реалізації українсько-чеського проекту відбувся круглий стіл за участю директорів шкіл та науковців Київської області й Чеської республіки

05 квітня 2016 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” у рамках реалізації українсько-чеського проекту з питань управління навчальним закладом і підготовки директора до управлінської діяльності на базі навчально-виховного комплексу “Ковалівська  гімназія” Васильківського району проведено круглий стіл.

Друк

Навчально-методичний семінар «Особлива дитина. Епілепсія: виходимо з тіні» в межах функціонування «Школи інклюзивної освіти»

05 квітня 2016 рокуу місті Києві відбувся навчально-методичний семінар «Особлива дитина. Епілепсія: виходимо з тіні» в межах функціонування «Школи інклюзивної освіти». Захід проводив Інститут спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України за сприянням медичної компанії «Санофі».

Друк

Перша міжнародна конференція з Прикладного аналізу поведінки у системі корекційної роботи з аутичними дітьми

АВА_205 квітня 2016 року у м. Києві відділ спеціальної педагогіки брав участь у Першій міжнародній конференції з Прикладного аналізу поведінки “Застосування прикладного аналізу поведінки – АВА (Applied Behavior Analysis) у системі корекційної роботи з аутичними дітьми”.

Друк

Поєднуємо уміння та красу

jkgjkgjkjkgjkg 905 квітня 2016 року в рамках тижня кулінарних професій у групі № 136 (кухар; офіціант) ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича» відбувся відкритий урок з предмета «Організація обслуговування відвідувачів» на тему «Попереднє сервірування столу», який підготував і провів М. В. Присяжнюк.

Друк

Вітаємо переможців МАН!

vitannaУ період з 01 по 04 квітня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в науковому відділенні мовознавства.

Друк

Чемпіонат BESTCookFEST Junior Kyiv-2016

hkjkjljljljl 1405 квітня 2016 року учні професійно-технічних навчальних закладів Київщини демонстрували свої професійні знання, вміння та навички на Чемпіонаті кулінарного і кондитерського мистецтв BESTCookFESTJuniorKyiv-2016, який відбувався серед юніорів Києва та Київської області. Захід проходив на базі Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

Друк

Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії» з вільної боротьби

jkgjkgjkjkgjkg 3У місті Біла Церква Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» проводив Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Друк

Первісники весни

jkgjkgjkjkgjkg 1Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей -інтернат фізичної культури і спорту» має багато різноманітних традицій, і  не тільки спортивні. Десять років поспіль ліцеїсти разом з вчителем біології Волик Галиною Павлівною святкують  Міжнародний день птахів.