Друк

Їх об’єднав художній небосхил – дві вистраждані долі українські...

ghhjhjhj fggh 1Під такою назвою 08 квітня 2016 року у Тарасівському НВК відбулася мистецька презентація, яку підготували та провели вихованці гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» зі своїм  керівником  Юшковець Т.В.

Друк

Вітаємо Щербак Дарину з перемогою у Міжнародному літературному конкурсі казкарів!

ghhjhjhj fgghПідведено підсумки І Міжнародного літературного конкурсу «Дитяча українська казка ХХІ століття», у якомуПершу премію в номінації «Казка» (середня вікова категорія) завоювала Щербак Дарина, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учениця Світильнянського НВК (керівник – Сіденко Василина Василівна).

Друк

Шкільний фестиваль КВК «Буча краща за усіх»

DSC 0068 2Щороку навесні збираються на сцені найкмітливіші та найвеселіші учні, щоб позмагатися за право називатися кращою шкільною командою КВК міста Буча. Та цей рік став знаковим для учнівської молоді, адже 08 квітня 2016 року змінився формат зустрічей – вперше було проведено фестиваль шкільного гумору та жартів «Буча краща за усіх», який в рамках загальноміського кавеенівського руху стане традиційним підсумком діяльності шкільної ліги КВК!

Друк

Літературна година «Великий майстер українського слова»

jkgjkgjkjkgjkg 1607 квітня 2016 року у бібліотеці ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» учні групи №16-15 брали участь в літературній годині «Великий майстер українського слова», присвяченій Іванові Франку – одній з найяскравіших постатей в українській історії. Мета заходу - виховувати шанобливе ставлення до творчості поета як до великого надбання українського народу й світової спільноти.

Друк

Ми надія твоя, Україно!

jkgjkgjkjkgjkg 14Учорашній день був особливим… Саме 07 квітня 2016 року, в день Благовіщення – свята весни і загального благоденства в природі, Броварським районним Центром дитячої та юнацької творчості було вперше проведено творчий звіт вихованців гуртків «Ми надія твоя, Україно!». У цей день велика кількість талановитих учасників, які презентували діяльність своїх гуртків, наповнила калинівський Будинок культури приємною життєвою атмосферою…

Друк

Відновлено роботу дитячого садка «Сонечко» у с.Мар’янівка Макарівського району

jkgjkgjkjkgjkg 1307 квітня 2016 року відбулося урочисте відкриття і освячення дошкільного навчального закладу «Сонечко» у с. Мар’янівка Макарівського району, який відновив свою роботу у приміщенні Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів після 15-річної перерви. У дитячому садку для дітей створені всі умови для комфортного навчання, відпочинку, розвитку та розваг. Приміщення оснащене згідно з усіма нормами, тож вихованці тут будуть у теплі та безпеці.

Друк

Здоров’я - найкращий скарб

ghhjhjhj fggh 907 квітня 2016 року в Таращанському навчально-реабілітаційному Центрі до Всесвітнього Дня Здоров’я, для учнів 3-10 класіввідбувся відкритий виховний захід «Здоров’я - найкращий скарб». Під час якого вихователі Крижанівський Р.О. та Войтюль В.В., ознайомили учнівз основними факторами, що впливаютьна здоров’я, обговорилипоняття «здоров’я»та «краса», показали відеофільм «14 фактів здоров’я».

Друк

Відкритий урок, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру і розвитку в Хотівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

DSC 6183 12jpg06 квітня відзначається  Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, проголошений на засіданні Генеральної асамблеї ООН 23 серпня 2013 року. Основною метою його започаткування стало бажання ООН поліпшити життя людей за допомогою спорту.Донести до людей користь спорту та фізичної активності повинні відомі спортсмени, політики, дипломати.

Друк

ІІ етап Дев’ятої Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки

DSC 6183 9jpgЗ кожним роком ми все більше переконуємося в тому, що Київщина багата розумною та обдарованою молоддю, яка прагне показати високий рівень знань. Будь-яка сучасна професія так чи інакше пов’язана з комп’ютером,  адже живемо ми у світі новітніх технологій, без яких не можемо обійтися жодного дня. Тому щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації їх здібностей, активізації навчально-пізнавальної діяльності, інтенсифікації та вдосконалення освітнього процесу проводяться олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.