Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»!

DSC 0068 2708-09 квітня 2016 року в Києві відбувся фінал Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», який відзначив своє 25-ти річчя. Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук. Конкурс проходить за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Космічна література та журналістика», «Космічна історія та філософія», «Музичне мистецтво».

Друк

Вітаємо переможців МАН!

vitannaУ період з 05 по 08 квітня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в науковому відділенні екології та аграрних наук.

Друк

Районний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних

jkgjkgjkjkgjkg 1008 квітня 2016 року в Тетіївському районі відбувся  районний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних, який проводиться щороку з метою навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

Друк

Cемінар заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів

ghhjhjhj fggh 608 квітня 2016 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області проведено семінар заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів «Виховна система професійно-технічного навчального закладу як оптимальний простір життєтворчості особистості та її роль у формуванні позитивного іміджу навчального закладу».

Друк

Жартуймо разом з нами

jkgjkgjkjkgjkg 8З 4 по 8 квітня 2016 року у КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» проходив тиждень гумору «Жартуймо разом з нами».