Друк

«Поезія – це музика душі»

DSC 0068 3612 квітня 2016 року в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» в групі № 35, що навчається за професією «кухар; кондитер», викладач української мови і літератури Титова Алла Володимирівна провела відкритий урок з української літератури «Іван Драч – невтомний шукач нового змісту і нової форми в поезії».

Друк

У Васильківському районі стартував районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

DSCN5121 4012 квітня 2016 року у Васильківському районному центрі дитячої та юнацької творчості стартував І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та одночасно відбулося спільне засідання комісій з питань освіти, культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради «АШКо» дітей Васильківщини. До учасників з привітальним словом звернулася директор центру творчості Шевченко Лідія Василівна, яка побажала учасникам бути патріотами та цінувати козацькі традиції.

Друк

Впевнене чемпіонство юних хокеїстів «БВУФК»!

DSC 0068 5Слідом за юніорами БВУФК, які стали чемпіонами України, гідно завершили свій сезон і юні хокеїсти, які в заключному матчі чемпіонату України з хокею з шайбою серед юнаків 2000 року народження зустрічалися з командою  «Коледж», яка представляла олімпійський коледж ім. І.Піддубного. З турнірної точки зору цей матч нічого не вирішував – зустрічались чемпіон та срібний призер. Але це не зменшувало напруги і принциповості матчу. Суперники хлопців БВУФК намагалися хоча б в останньому матчі чемпіонату скласти  гідну конкуренцію. І на початку зустрічі їм це вдалося – 2:0 на користь киян. Але потім все, як то кажуть, повернулось на свої кола. Впевнена перемога броварчан із рахунком 9:3.

Друк

Кулінарна майстерність

DSC 0068 3У ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" почалася пора державної підсумкової атестації, перевірочних кваліфікаційних робіт, які проходять кожної весни. Учні ретельно готуються до екзаменів, от і нам випала нагода завітати до наших кухарів на перевірочні кваліфікаційні роботи.

Друк

Вічна пам'ять і шана тим, хто пройшов крізь жахіття фашистських концтаборів

DSCN5121 17Кожен рік, 11 квітня, відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Саме 11квітня 1945 року американські війська визволили в’язнів концентаційного табору  Бухенвальд. В цей день Україна з усім світом вшановує пам’ять і вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори.

Друк

«Філологічний Олімп» – шлях до організації інноваційного освітнього середовища та розвитку професійної майстерності педагога-філолога»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA11 квітня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся установчий вебінар «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Філологічний Олімп» – шлях до організації інноваційного освітнього середовища та розвитку професійної майстерності педагога-філолога» для учасників проекту, координаторів Київської, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської, Одеської, Харківської, Сумської, Донецької  областей.

Друк

Всеукраїнський відбірковий турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 рр.н. “Кубок О.Бондаря”

ghhjhjhj fggh 20З 07 по 09 квітня 2016 року на спортивному комплексі Броварського вищого училища проходив Всеукраїнський  відбірковий  турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 рр.н. “Кубок О.Бондаря”. У турнірі брали участь 6 команд. Фаворитом змагань стала команда м. Бровари, яка набрала максимальні  8 очок. По різниці пропущений та забитих м’ячів три команди набрали однакову кількість очок.

Друк

Участь у психологічному фестивалі «Паросток»

DSC 0068 32Педагоги Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у  4–му Всеукраїнському психологічному фестивалі «ПАРОСТОК». Кредо фестивалю: «Професійна активність, розвиток освіти, свідома творчість, особистісна компетентність».