Друк

Районний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних

jkgjkgjkjkgjkg 1008 квітня 2016 року в Тетіївському районі відбувся  районний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних, який проводиться щороку з метою навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

Друк

Cемінар заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів

ghhjhjhj fggh 608 квітня 2016 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області проведено семінар заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів «Виховна система професійно-технічного навчального закладу як оптимальний простір життєтворчості особистості та її роль у формуванні позитивного іміджу навчального закладу».

Друк

Жартуймо разом з нами

jkgjkgjkjkgjkg 8З 4 по 8 квітня 2016 року у КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» проходив тиждень гумору «Жартуймо разом з нами».

Друк

Їх об’єднав художній небосхил – дві вистраждані долі українські...

ghhjhjhj fggh 1Під такою назвою 08 квітня 2016 року у Тарасівському НВК відбулася мистецька презентація, яку підготували та провели вихованці гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» зі своїм  керівником  Юшковець Т.В.

Друк

Вітаємо Щербак Дарину з перемогою у Міжнародному літературному конкурсі казкарів!

ghhjhjhj fgghПідведено підсумки І Міжнародного літературного конкурсу «Дитяча українська казка ХХІ століття», у якомуПершу премію в номінації «Казка» (середня вікова категорія) завоювала Щербак Дарина, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учениця Світильнянського НВК (керівник – Сіденко Василина Василівна).

Друк

Шкільний фестиваль КВК «Буча краща за усіх»

DSC 0068 2Щороку навесні збираються на сцені найкмітливіші та найвеселіші учні, щоб позмагатися за право називатися кращою шкільною командою КВК міста Буча. Та цей рік став знаковим для учнівської молоді, адже 08 квітня 2016 року змінився формат зустрічей – вперше було проведено фестиваль шкільного гумору та жартів «Буча краща за усіх», який в рамках загальноміського кавеенівського руху стане традиційним підсумком діяльності шкільної ліги КВК!

Друк

Літературна година «Великий майстер українського слова»

jkgjkgjkjkgjkg 1607 квітня 2016 року у бібліотеці ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» учні групи №16-15 брали участь в літературній годині «Великий майстер українського слова», присвяченій Іванові Франку – одній з найяскравіших постатей в українській історії. Мета заходу - виховувати шанобливе ставлення до творчості поета як до великого надбання українського народу й світової спільноти.

Друк

Ми надія твоя, Україно!

jkgjkgjkjkgjkg 14Учорашній день був особливим… Саме 07 квітня 2016 року, в день Благовіщення – свята весни і загального благоденства в природі, Броварським районним Центром дитячої та юнацької творчості було вперше проведено творчий звіт вихованців гуртків «Ми надія твоя, Україно!». У цей день велика кількість талановитих учасників, які презентували діяльність своїх гуртків, наповнила калинівський Будинок культури приємною життєвою атмосферою…