Друк

Україна – космічна держава

DSCN5121 812 квітня 2016 року все людство відзначає Всесвітній день авіації такосмонавтики. Це свято з`явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до нових знань. Україна і космос – нероздільні. Зв`язок цей міцно встановився ще на зорі космонавтики. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі як Костянтин Ціолковський (до речі повне прізвище Ціолковський-Наливайко), Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Олександр Засядько.

Друк

«ART-TEAM-STUDIO» з майстер-класом в «Сонячному сяйві»

DSCN5121 6Сучасне мистецтво сприяє розвитку природного прагнення дітей до самостійності. Дитина задовольняє цю потребу під час занять, створюючи малюнок або експериментуючи з фарбами чи природними матеріалами. Підтримка дитячої ініціативи є важливим компонентом виховання самостійності, особливо в умовах такого закладу як дитячий будинок, де життя регламентоване, а рішення часто не залежать від його маленького мешканця.

Друк

Першість ліцею

DSCN5121 512 квітня 2016 року викладачі фізичної культури Пахомова Н.Г, Панасюк Ю.Л. та керівник гуртка "настільного тенісу" Хаєцький В.В. провели турнір змагань серед учнів ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" на першість ліцею з волейболу та тенісу.

Друк

Вищий пілотаж

DSC 0068 2312 квітня 2016 року в нашій державі відзначають День працівників ракетно-космічної галузі України. Долучилися до свята і гуртківці авіамодельного гуртка Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості. Вихованці під керівництвом керівника гуртка Б. Б. Поліщука виготовили безпілотні літальні апарати, а також ракети, та продемонстрували їх в дії своїм однокласникам, учням Ставищенських НВК №1 та НВК №2.

Друк

Відбулася зустріч із представниками Національної гвардії України

DSCN5121 312 квітня 2016 року в ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» Обухівського району Київської області відбулася зустріч із представниками Національної гвардії України, а саме з Шинкаренко О.О., старшим помічником начальника відділення кадрів військової частини 2260 та  Чорпіта О.О. – старшим офіцером відділення по роботі з особовим складом.

Друк

«Поезія – це музика душі»

DSC 0068 3612 квітня 2016 року в ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» в групі № 35, що навчається за професією «кухар; кондитер», викладач української мови і літератури Титова Алла Володимирівна провела відкритий урок з української літератури «Іван Драч – невтомний шукач нового змісту і нової форми в поезії».

Друк

У Васильківському районі стартував районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

DSCN5121 4012 квітня 2016 року у Васильківському районному центрі дитячої та юнацької творчості стартував І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та одночасно відбулося спільне засідання комісій з питань освіти, культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради «АШКо» дітей Васильківщини. До учасників з привітальним словом звернулася директор центру творчості Шевченко Лідія Василівна, яка побажала учасникам бути патріотами та цінувати козацькі традиції.

Друк

Впевнене чемпіонство юних хокеїстів «БВУФК»!

DSC 0068 5Слідом за юніорами БВУФК, які стали чемпіонами України, гідно завершили свій сезон і юні хокеїсти, які в заключному матчі чемпіонату України з хокею з шайбою серед юнаків 2000 року народження зустрічалися з командою  «Коледж», яка представляла олімпійський коледж ім. І.Піддубного. З турнірної точки зору цей матч нічого не вирішував – зустрічались чемпіон та срібний призер. Але це не зменшувало напруги і принциповості матчу. Суперники хлопців БВУФК намагалися хоча б в останньому матчі чемпіонату скласти  гідну конкуренцію. І на початку зустрічі їм це вдалося – 2:0 на користь киян. Але потім все, як то кажуть, повернулось на свої кола. Впевнена перемога броварчан із рахунком 9:3.