Друк

Для членів гуртка «Лідер» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва проведений майстер-клас з писанкарства

DSCN5121 42Українська писанка - це маленьке диво живопису, у яких народ виявив свій мистецький хист, свою здатність до творчого осмислення, художнього узагальнення навколишнього світу. Їй присвячені безліч публікацій, книжок, віршів, пісень, коломийок, загадок, і, навіть створений музей «Писанка», що –знаходиться  в м. Коломия.

Друк

Проведення двомісячника благоустрою в ЗНЗ Кагарлицького району

DSCN5121 37В рамках двомісячника благоустрою, в період з 14 березня по 13 квітня 2016 року, учнями загальноосвітніх навчальних закладів Кагарлицького району було впорядковано та відремонтовано 4 дитячих майданчики та 177 метрів огорож. Висаджено 30 саджанців дерев та 15 саджанців кущів, а також засіяно насінням квітів квітники, які знаходяться на територіях навчальних закладів.

Друк

Відбувся ІІІ етап конкурсу-захисту МАН у відділенні екології та аграрних наук

DSCN5121 13Відбувся ІІІ етап конкурсу-захисту МАН у відділенні екології та аграрних наук. 116 школярів з усіх куточків України приїхали, щоб випробовувати свої сили, терпіння, знання і навички на фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Друк

Змагаються юні моделісти області

DSC 0068 33На базі Станції юних техніків міста Білої Церквивідбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Організатор змагань – департамент освіти і науки Київської державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Всесвітній день космонавтики у Ковалівській гімназії

DSC 0068 2912 квітня 2016 року, у Всесвітній день космонавтики відбулося засідання круглого столу членів клубу любителів астрономії, у якому взяли участь учні старших класів та вихованці гуртка «Юний астроном» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник – Параніч Г.І.), який функціонує на базі Навчально-виховного  комплексу «Ковалівська гімназія» Васильківського району.

Друк

Новий спортивний майданчик зі штучним покриттям у Бучанської ЗОШ №1 відкрито!

DSCN5121 3012 квітня 2016 року відкрили і передали в повноправне володіння учням Бучанської ЗОШ №1 новий спортивний майданчик, який буде сприяти зміцненню їхнього здоров'я, адже спорт – це молодість, спритність, швидкість, витривалість і сила.

Друк

Весняна толока в Києво-Святошинському районі

DSC 0068 22З 14 березня в навчальних закладах Києво-Святошинського району триває двомісячник весняного благоустрою, в рамках якого упорядковуються, приводяться до належного естетичного та санітарного стану території навчальних закладів, дитячі та спортивні майданчики, місцеві парки та сквери.

Друк

Здійснено впорядкування пришкільних територій закладів та територій м.П-Хмельницького

DSCN5121 10В рамках двомісячника благоустрою навчальними закладами міста Переяслава-Хмельницького здійснено впорядкування пришкільних територій закладів та територій міста, що закріплені за навчальними закладами.