Друк

Відбулася нарада спеціалістів (методистів) з питань дошкільної освіти місцевих органів управління освітою.

20160421 111554 3422 квітня 2016 року у департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася нарада спеціалістів (методистів) з питань дошкільної освіти місцевих органів управління освітою.

Друк

Районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»

12604 1321 квітня 2016 року проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл" („Джура") серед навчальних закладів Згурівського району, у якому взяли участь усі 14 шкільних команд. Вже стало традиційним проведення заходу у тісній співпраці Будинку дитячої та юнацької творчості, відділу освіти Згурівської районної державної адміністрації та Згурівського районного військового комісаріату.

Друк

Відбувся ІІІ етап конкурсу-захисту МАН у відділенні хімії та біології

20160421 111554 8У період з 18 по 21 квітня 2016 року відбувся ІІІ етап конкурсу-захисту МАН у відділенні хімії та біології. Випробувати свої сили в конкурсі-захисті приїхали 155 учасників з різних куточків України. За організацію змагань у цьому відділенні разом із Національним центром «Мала академія наук України» відповідає Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Змагання відбувались у семи наукових секціях – зоологія та ботаніка, медицина, валеологія, загальна біологія, хімія, психологія і біологія людини.

Друк

Обласна студентська науково-практична конференція "Перлина рідного краю"

20160421 111554 6Обласна студентська науково-практична конференція "Перлина рідного краю" відбулася  21 квітня 2016 року на базі Немішаївського агротехнічного коледжу. Організаторами конференції виступили  департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та педагогічний колектив  ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Друк

Довгоочікувана зустріч

02704 121 квітня 2016 року на базі Центру позашкільної освіти Тетіївського району відбулася робоча зустріч вчителів української мови та літератури з доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, лауреатом міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008); багаторазовим переможцем Національного конкурсу підручників з української літератури для 5, 6, 7, 8, 9, 10,11 класів, автором серії навчальних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури й державної підсумкової атестації, автором та ведучим освітньо-виховної програми «Загадки мови» на Першому каналі Національного радіо, улюбленцем мільйонів глядачів, ведучим рубрики «Експрес-уроки української мови» у «Сніданку 1+1» Олександром Авраменком.

Друк

Міські змагання з баскетболу у Бучі

SAM 2823 1520 квітня 2016 року  у спортивному залі Бучанської ЗОШ I-III ст. №3 відбулися фінальні ігри міських змагань з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. На жаль, досить холодна весняна погода стала на заваді проведенню раніше запланованих фінальних ігор на новозбудованому сучасному баскетбольному майданчику з резиновим покриттям на території Бучанської ЗОШ I-III ст. №4.

Друк

У Ставищенському районі грали у «Джуру»

SAM 2823 11Вже стартували в області районні та міські етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». 20 квітня 2016 року провели гру і у Ставищенському районі. Безпосередніми організаторами гри стали працівники Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості на чолі з директором – Будаковою Наталією Анатолієвною. Ігри та конкурси було проведено саме на території місцевого позашкільного закладу.

Друк

Гандболістки Київщини – у фіналі!

SAM 2823 920 квітня 2016 року  у спортивному комплексі БВУФК завершилися  зональні змагання V Спортивних ігор школярів України з гандболу серед дівчат. Суперницями команди Київщини (основу якої склали вихованки відділення гандболу БВУФК) були команди з Дніпропетровської, Запорізької і Сумської областей.

Друк

Футбольні змагання школярів Васильківщини

SAM 2823 620 квітня 2016 року відбулись фінальні змагання з футболу за «Кубок пам’яті І.А.Вереньова» серед збірних команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району, які входять до загальнокомандного заліку XIX Спортивних ігор школярів Васильківщини. Цей турнір започаткований в 2005 році і був присвячений директору Гребінківського міжшкільного виробничого комбінату Вереньову Ігорю Анатолійовичу, який передчасно, в травні 2004 року пішов з життя. Ігор Анатолійович був футболістом і меценатом.

Друк

Благоустрій у м.Ржищів

SAM 2823 3З метою виховання дбайливого ставлення до довкілля,облаштування і приведення до належного естетичного та санітарного стану території навчальних закладів, посадка дерев, кущів, квітів, впорядкування братських могил діти та працівники дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста   долучились до проведення двомісячника благоустрою з 14 березня по 15 травня.