Друк

Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Великодні свята»

02704 3825 квітня 2016 року на базі Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» з метою виховання духовних цінностей дітей відбулося відкриття міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Великодні свята». Учасників виставки привітали головний спеціаліст управління освіти і науки Павленко Т.В. та директор Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Третяк О.М. Під час відкриття виставки-конкурсу вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували всім присутнім свої вітальні виступи з нагоди Великодніх свят.

Друк

День цивільного захисту в школі – завжди корисно та цікаво!

002804 1825 квітня 2016 року, День цивільного захисту у базовому з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тарасівському НВК Броварського району, видався насиченим та цікавим. Згідно з планом «Дня цивільного захисту» було проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів (виховні бесіди, диспути, конкурси, вікторини та тести на тему «Безпека – запорука життя!»), а також  тренувань, змагань, естафет тощо.

Друк

30-ій річниці Чорнобильської катастрофи присвячується…

12604 2526 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними літерами. Катастрофа, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір.

З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування  розвитку патріотичного і екологічного виховання учнів у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат І- ІІ ступенів» 25 квітня 2016 року    проведено виховний захід «Тривожні дзвони Чорнобиля», де мова йшла про події тридцятирічної давнини, про наслідки аварії на ЧАЕС.

Друк

Хай небо буде мирним, а Україна Чистою!

12604 1920-25 квітня учні ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!». 

Вся громада міста спільними зусиллями наводила лад у Ржищеві.  Учні ліцею впорядковували територію свого навчального закладу, місця бойової слави у с. Балико-Щучинка  (Меморіальний комплекс «Букринський плацдарм»), прибирали вулиці  та місця відпочинку.

Друк

«Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять»

12604 1525 квітня в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії вчителі Джунь С.В. та Соколівська Л.Л. провели просвітницький захід «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять».

На цьому заході педагоги розповіли про події на ЧАЕС у квітні 1986 року, про причини виникнення аварії та її наслідки для людей та природи.

Друк

Нам лишається пам'ять, що світить життям і любов'ю

12604 10Чорнобиль… Тридцять років тому, у квітні 1986 року це слово пролунало на всю планету, сповістивши світу про наймасштабнішу катастрофу ХХ століття. Колишні працівники та учні нашого закладу знають про це лихо не з чуток. Адже того сумного травня їх, вихованців та педагогів Чорнобильської школи-інтернату, було евакуйовано на Володарщину.

Ще на початку навчального року учні та працівники комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» розпочали підготовку до відзначення 30-их роковин трагедії на Чорнобильській АЕС. 1 вересня 2015 року було відкрито музей історії школи, стенди якого висвітлюють події від заснування Чорнобильської школи-інтернату до реорганізації в сучасний заклад нового типу.

Друк

«Кожна книга – це країна і час. З минулого в майбутнє час.»

4052016 8З нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів міста Бровари було проведено тиждень книги (22-26 квітня 2016 року).

Під час проведення бібліотечних заходів учні, вчителі, батьки, члени батьківських комітетів, депутат Броварської міської ради та інші гості приєднались до всесвітньої традиції дарування книги.

Друк

Скорбота пам’яті людської

12604 8Чорнобильська трагедія. Це повість, зіткана із правди, скорботи, мужності людей. Горем і болем увійшла вона у наше життя і не залишає байдужими нас і  зараз.

Сьогодні, напередодні 30-ї річниці Дня Чорнобильської трагедії, пройшла  година спілкування  «Скорбота пам’яті людської» для учнів 4-го класу Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району.

Друк

Школа педагогічної майстерності у Тетіївському районі

02704 6Ось уже кілька років при Тетіївському РМК плідно працює Школа педагогічної майстерності вчителів початкових класів, де кращі вчителі району мають змогу передати власні педагогічні вміння й знахідки, поділитися з колегами досвідом роботи, розкрити секрети успіху.

Цінність групової роботи полягає в тому, що вони все позитивне, створене в процесі спільної творчої діяльності, глибоко аналізують, систематизують, узагальнюють, виробляючи неоціненний досвід, який опубліковують у методичних посібниках.
В 2015 - 2016 н.р. група працює над темою "Формування ключових компетентностей молодших школярів на уроках української мови".

Друк

Чемпіонат України серед школярів з гімнастики художньої за програмою МСУ та КМСУ

2504201617З 21 по 24 квітня 2016 року у м. Вінниці пройшов чемпіонат України серед школярів з гімнастики художньої за програмою МСУ та КМСУ. У змаганнях прийняло участь 16 команд.

Команда Київської області показала високі результати та посіла І загальнокомандне місце.

Друк

«Чарівна писанка – Вербна неділя»

02704 41Великодні свята – це приємні  зустрічі в родинному колі та  серед друзів. Радість та надія на краще. Великдень – це дуже велике свято для кожного з нас. 
24 квітня  в місті Обухові  біля РЗ «Золотий фазан»  відбувсязахід «Чарівна писанка - вербна неділя», у рамках якого проходив  конкурс «Писанкове деревце-2016».Захід  організували  творче об’єднання «Крамничка фантазій»  і  РЗ  «Золотий фазан» за фінансової підтримки Ради підприємців міста Обухова та  організації «Жіночий альянс».
Конкурс «Писанкове деревце» на Обухівщині проводився вже вдруге.