Друк

Тренінг для вчителів англійської мови, які працюватимуть в літніх мовних таборах

02704 8Швидко спливає час, і незабаром гучний і веселий шкільний дзвінок сповістить про закінчення навчального року для тисяч школярів України. Та залишається ще багато роботи в організаторів літнього відпочинку для учнівської молоді. На часі – підготовка змістовного дозвілля в літніх мовних таборах, які вже вдруге відкриють свої двері для охочих подолати мовні бар’єри й відчути задоволення від спілкування в іншомовному середовищі з однолітками не за шкільною партою. Для ознайомлення з методикою організації дозвілля в умовах мовного табору, можливими формами роботи в ньому 26-27 квітня в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за участі волонтерів Корпусу Миру США в Україні Нетелі Ханлет та Діни Вуд проходитьнавчальний тренінг для вчителів англійської мови, які працюватимуть в таких таборах.

Друк

Науково-практичний семінар для заступників директорів, методистів позашкільних навчальних закладів області

250420163321 квітняня 2016 року базі Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслава-Хмельницького відбувся  науково-практичний семінар для заступників директорів, методистів позашкільних навчальних закладів області «Управління професійним розвитком педагогів сучасного позашкільного навчального закладу в умовах реформування освіти».    

У заході взяли участь понад 50 педагогів.

Друк

«Серце до серця»

002804 48Ось уже 11 років підряд Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей.

Протягом квітня 2016 року проходила XI Всеукраїнська благодійна акція з метою збору коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень дитячих обласних лікарень України. Традиційно до участі в акції долучилися і загальноосвітні заклади Іванківського району.

Друк

Підсумки весняної толоки на Яготинщині

2504201625Учні закладів освіти Яготинського району живуть і навчаються в одному з наймальовничіших куточків Київщини. Але уся ця краса потребує постійного догляду.

Ошатний вигляд міст і сіл починається з маленьких справ, які часто розпочинаються зі шкільних подвір’їв. Саме тому протягом березня-квітня учні, учителі та технічний персонал закладів освіти Яготинщини активно включилися у весняну толоку з озеленення, прибирання та благоустрою пришкільних територій, а часто-густо й самого міста та населених пунктів.

З метою поліпшення стану довкілля, створення нових насаджень, очищення водних джерел, поліпшення естетичного та санітарного стану сіл Яготинщини, міста Яготина було проведено акції: «Посади своє дерево», «Зробимо Україну чистою», «За чисте довкілля».

Друк

Великодні приготування у яслах-садку «Ромашка» м. Березань

250420162225 квітня 2016 року в яслах-садочку «Ромашка» вихователем Радіоненко Н.В. був проведений майстер-клас «Українська писанка».

Маленькі господині, разом із своєю дорослою наставницею, старанно виготовляли, розмальовували Великодні сувеніри, використовуючи зразок – відеоматеріали та ілюстрації з власного дидактичного посібника Наталії Вікторівни.

Друк

Дім без книги – день без сонця

02704 56З метою виховання любові до друкованого слова і рідної мови, розвитку техніки читання, дбайливого ставлення до книги з 22 по 26 квітня 2016 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» проводився Тиждень дитячої та юнацької книги.

            Програмою Тижня було передбачено багато змістовних заходів, щоб зацікавити школярів чарівним світом книги, якому безліч див, таємниць і пригод., надихнути їх на читацьку працю.

Друк

Сторінками історії…

2504201618В історії України є сторінки, про які не можливо говорити без суму.

Однією з таких трагічних сторінок є ГОЛОДОМОР. Після відновлення Україною незалежності у 1991 році, з’явилась можливість українським вченим досліджувати цю трагічну сторінку історії. Результатом цих досліджень було створення  Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

Саме в цьому музеї 25 квітня 2016 року відбувся районний семінар учителів історії навчальних закладів Києво-Святошинського району.

Друк

Хокеїсти команди «БВУФК – Беркур» чемпіони відкритого чемпіонату Республіки Білорусь

12604 44Протягом  6 місяців вихованці  відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК) у складі команди «БВУФК–Беркут» 2000 р.н. брали  участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь. Це було викликано  тим, що нашим хлопцям в національному чемпіонаті фактично не було конкуренції і не програвши жодної гри вони достроково  стали чемпіонами України. А участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь, де хокею приділяється дуже велика увага як «президентському виду спорту», де будуються сучасні спортивні арени, відкриваються хокейні школи  і як результат – велика кількість дитячо-юнацьких команд бере участь в національних змаганнях, а національна збірна команда Білорусі – гідний  конкурент провідним хокейним державам, розглядалася    тренерами як гарна змагальна практика і суттєве підвищення в класі наших юних хокеїстів.

Друк

Чорнобиль – трагедія, Чорнобиль – подвиг…

12604 4225 квітня 2016 року, напередодні 30-річчя Чорнобильської трагедії, в Іванківському центрі розвитку дитини «Веселка» відбулася зустріч з Миколою Дмитровичем Борзаківським,  заслуженим природоохоронцем України (2007), старшим державним інспектором Головного державного управління рибоохорони в м. Києві та Київській області, ліквідатором на ЧАЕС.

Микола Дмитрович поділився спогадами про аварію: якими засобами ліквідовувались наслідки катастрофи, як постраждали люди, в яких умовах перебували пожежники.

Друк

Вітаємо керівників, які підготували переможців ІІІ етапу МАН

manУ період з 25 березня по 25 квітня 2016 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо керівників, які підготували переможців ІІІ етапу МАН:

Друк

Вітаємо переможців МАН!

У період з 22 по 25 квітня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в наукових відділеннях філософії та суспільствознавства та наук про Землю.