Друк

Від кожної дитини Яготинщини - паска воїну АТО

002804 1Серед весняних свят українців особливим багатством обрядових дій і звичаїв вирізнився великодній цикл – Великдень. Це свято - на честь Воскресіння Ісуса Христа, тобто перемоги добра над злом і світла над пітьмою, життя - над смертю. До Великодня готувалися дуже ретельно.

На Яготинщині підготовку до цього свята Миру і Світла розпочали заздалегідь.

Друк

Чорнобиль – біль наш давній

02704 3326 квітня 2016  року  вся Україна відзначає сумну дату – 30 - роковини аварії на Чорнобильській атомній станції, події, яка змінила Україну і змінила весь світ. Заходи з відзначення мужності ліквідаторів проводилися в усіх навчальних закладах Кагарлицького району: інформування  учнів  «Чорнобильське  лихо  у  пам’яті  народній», виставки  анкет   ліквідаторів  аварії  на  Чорнобильській  АЕС «Поріс  чорнобилем  Чорнобиль – бідою нашою  поріс», години  спілкування  «Чорнобильська  катастрофа», виховні  заходи  «Чорнобиль – біль  наш  давній» та інші. Учні   закликали  зберігати  пам’ять  про Чорнобильську  катастрофу  та  вшановувати  героїзм  пожежників, персоналу  ЧАЕС, будівельників, учених, які  ліквідували  пожежу  на станції та борються з жахливими наслідками катастрофи.

Друк

Відкриття додаткової групи в ДНЗ «Калинка»

12604 17З метою забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в Білоцерківському районі триває поступове створення додаткових місць у дошкільних навчальних закладах.

У квітні 2016 року розпочала свою роботу додаткова група на 20 місць у ДНЗ «Калинка» Дроздівської сільської ради.

Друк

"Чорнобильська зона"

02704 3130 років тому країна пережила велику трагедію на Чорнобильській АЕС, відлуння якої українці відчувають і зараз. До 30-річчя Чорнобильської трагедії у ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися заходи з метою вшанування жертв та постраждалих від аварії на ЧАЕС.

26 квітня 2016 року учні навчальних груп № 4, 5 та 32 з викладачами Веренич М.А. та Шаталовою А.С. відвідали Національний музей «Чорнобиль», де переглянули унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки, побачили діючий макет енергоблоку ЧАЕС та діораму "Чорнобильська АЕС до, під час й після аварії".

Друк

Семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів ПТНЗ

02704 2726 квітня 2016 року відбувся семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів "Нормативно-правове та методичне забезпечення навчально-виробничого процесу професійно-технічного навчального закладу". Семінар проведено у Державному навчальному закладі "Сквирське вище професійне училище".

Друк

Чорнобиль не має минулого часу

02704 26Вже 30 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс світові багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Не минув цей день безслідно також для учнівських та педагогічних колективів Макарівщини, які 26 квітня 2016 року провели в своїх навчальних закладах заходи з нагоди відзначення цієї трагічної події.

Друк

Завершила роботу обласна школа передового педагогічного досвіду Ніколаєнка М.П. і Сатиренко О.В. з проблеми “Упровадження сучасних освітніх технологій у навчально-виховний процес із фізичної культури”

4052016 1426 квітня 2016 року відбулося останнє  заняття курсів підвищення фахової кваліфікації з проблеми “Упровадження сучасних освітніх технологій  у навчально-виховний процес із фізичної культури” для слухачів обласної школи передового педагогічного досвіду Ніколаєнка Миколи Петровича, учителя Іванківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1, заслуженого вчителя України; Сатиренко Ольги Володимирівни, учителя фізичної культури Синявської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів Рокитнянської районної державної адміністрації (далі – Школи).

Друк

Змагалися кращі джури Сквирщини

02704 2226 квітня 2016 року визначено підсумки І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали 17 роїв загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району.

Захід розпочався урочистим зібранням, на якому учасників привітали начальник штабу Гри Олександр Заболотний  та головний суддя Анатолій Гальчинський.

Друк

«Важкий тягар чорнобильського неба»

02704 20З 22 по 26 квітня у Таращанському навчально-реабілітаційному Центрі було проведено ряд пам’ятних заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, а саме: виставку фотоплакатів «Чорна трагедія на кольоровій землі», інформаційні години «Важкий тягар чорнобильського неба», виставку малюнку «Чорнобиль очима дітей», виховні заходи «А думалось, що атом той слухняний», висаджено дерева каштану на території закладу в пам’ять про загиблих «чорнобильців».

Друк

«Чорнобиль не відходить у минуле»

12604 27Як не дивно, люди іноді виступають ворогами природи, не задумуючись над тим, що в першу чергу виступають ворогами собі. І тоді трапляється біла. Одна із найстрашніших трапилась у ніч з 25 на 26 квітня 1986 р., коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобиль­ської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний...  Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність, байдужість.

Друк

Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять…

02704 12Чорнобиль…це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це наш нестерпний біль… Наслідки Чорнобильської катастрофи виявилися серйозними. Ця дата – це всенародна панахида, що об’єднує всіх сущих одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

26 квітня 2016 року вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник – Буренко К.І.) Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, що працює на базі Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. провели музейний урок – реквієм до 30-річчя Дня Чорнобильської Трагедії для учнів 4-9 класів.