Друк

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

599ghghj 18–9 травня вся Україна та ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друк

МАКИ МОЄЇ ПАМ`ЯТІ

изображение viber 2020 05 07 12 01 16 4День пам`яті і примирення… Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Друк

Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3: результати участі у Всеукраїнській програмі підтримки освітніх реформ «Демократична школа»

407 травня 2020 року відділом виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» проведено онлайн зустріч з вчителями, учнями та батькамиКагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Друк

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ-й Світовій війні

unbnnkn 1Шановні колеги та учнівська молодь!

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, а також на виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів.

Друк

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

unbnnkn 3Цими днями в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей. У цій війні українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні людські втрати України від війни, включно із убитими, померлими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими оцінюються у 8-10 мільйонів життів.

Друк

Відбувся вебінар з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Загальні зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»

hjhjhhhj 306 травня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбувся вебінар з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області на тему: «Загальні зміни до Закону України «Про публічні закупівлі».

Друк

Діалогова онлайн-платформа «Я-Лідер! Крок у майбутнє»

5eb04488ac10f198197925 3Дитячий лідерський рух є одним із важливих та дієвих інститутів соціалізації особистості, який дає дитині можливість реалізувати власні інтереси, ініціативи, забезпечує здатність самостійного прийняття рішень, спроможність розвивати й удосконалювати свої здібності та є платформою для успішного дорослого життя.

Друк

Досліджуємо історію України через призму історії окремих родин

654г54грДосліджуємо історію України через призму історії окремих родин! 05 травня 2020 року учасники віртуальної історичної студії МАН занурилися в літопис родини Шухевичів у контексті української історії. У цікаву віртуальна подорож в минуле з дослідженням генеалогії відомої родини запросила Галина Бондаренко, кандидат історичних наук, керівник гуртка «Основи науково-дослідної діяльності (історичне краєзнавство)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учитель історії та правознавства ОЗЗСО «Ковалівський ліцей».

Друк

Завершили роботу курси підвищення кваліфікації вчителів освітньої галузі "Мистецтво"

dfgfdgwt55wg05 травня 2020 року завершили роботу курси підвищення кваліфікації вчителів освітньої галузі "Мистецтво" за дистанційною формою навчання. Професійне спілкування та обмін досвідом здійснювався у форматі відеоконференції в онлайн режимі.

Друк

Завершення курсів заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи та матеріали форуму курсів «Навчаємо дистанційно»

hjhjkjkhfhser56 2Вітаємо з успішним закінченням курсів заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи за дистанційною формою навчання, які розпочали свою роботу 05 листопада 2019 року (тьютор – Борбіт Алла Вікторівна)!!!