Друк

Онлайн засідання учасників секції «Мандруємо Київщиною» обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край», присвячене до Дня Європи та Міжнародного дня музеїв

96785368 173033780729922 263301131835277312 n14 травня 2020 року Центром творчості дітей та юнацтва Київщини в онлайн-режимі було проведено засідання секції «Мандруємо Київщиною» у рамках обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина мій заповітний край», присвячене до Дня Європи та Міжнародного дня музеїв.

Друк

Відкриваємо Європу разом

gfhtffhghВідзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Друк

Проєкт GoCamp на Київщині

ааааGoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей із різних куточків України. Волонтери, в свою чергу, знайомляться з українською культурою та мотивують дітей долати мовні бар’єри, думати критично та креативно, бути толерантними і спілкуватися у багатокультурному середовищі. Вони не лише допомагають школярам у вивченні іноземної мови, а також сприяють підвищенню кваліфікації вчителів через опанування нових методик спілкування з учнями.

Друк

Рекомендації щодо роботи інклюзивно-ресурсних центрів

imagesЗ метою забезпечення вчасного зарахування дітей зособливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти інформуємо.

Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОУГО-19)» (далі - Закон) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, зокрема зупинено перебіг строків надання послуг інклюзивно-ресурсними центрами.

Друк

«Пам’ять у наших серцях»

1До Дня пам’яті та примирення 8 травня та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня 2020р. вихованці гуртка «Юний мандрівник» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Літківського НВО ім. М.П. Стельмаха розпочали віртуальну подорож історичними сторінками рідного краю, щоб підтримати всеукраїнську безстрокову акцію «Родинні історії війни», розпочату Українським інститутом національної пам’яті.

Друк

МАТУСЕНЬКО-ГОЛУБОНЬКО, ТИ В МЕНЕ - ЄДИНА

изображение viber 2020 05 10 11 28 43День матері в Україні відзначається у другу неділю травня і цілком присвячений жінкам-матерям. Це день, коли треба висловлювати привітання і подяку улюбленій ненці за колосальне терпіння і сили, підтримку та любов, пролиті сльози і переживання. З покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина в житті.

Друк

На допомогу тим, хто обирає майбутню професію…

DSC 0191Незважаючи на карантин, спричинений коронавірусом, життя не зупинилося. Більше того, воно змушує нас долати нові серйозні виклики, швидко вирішувати непрості завдання, ставить нові цілі, стимулює до саморозвитку, пізнання себе і пошуку свого місця в цьому прекрасному (попри все!) світі.

Друк

Терміни проведення вступної кампанії та нові можливості подачі документів: МОН внесло зміни до Умов прийому

5eb5698b9c9d0141335297Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Друк

На Київщині пролунали «Фанфари юності»!

dfggbfhw45ynghvj 1008 травня 2020 року, у день Дня пам’яті та примирення та з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний онлайн-фестиваль дитячих та юнацьких духових оркестрів «Фанфари юності».

Друк

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

599ghghj 18–9 травня вся Україна та ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друк

МАКИ МОЄЇ ПАМ`ЯТІ

изображение viber 2020 05 07 12 01 16 4День пам`яті і примирення… Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.