Друк

Природоохоронна акція «Горлиця звичайна – птах року 2020»

горлиця 5Символом 2020 року серед птахів в Україні було обрано горлицю звичайну (Streptopelia turtur). Колись цей птах з родини голубиних був поширений на всій території нашої країни, крім Карпатських гір, та останнім часом його ареал почав стрімко скорочуватись. Тому питання охорони та догляду за цим видом пернатих стали досить актуальними та нагальними.

Друк

Новорічно-різдвяний подарунок для юних інтелектуалів Київщини

Підписано2Київщина дбає про виховання майбутньої творчої та інтелектуальної еліти. В області розроблено механізми морального і матеріального стимулювання талановитої та обдарованої учнівської молоді, одним з яких є призначення щомісячної стипендії голови Київської обласної державної адміністрації переможцям ІІІ (обласного) і ІV (заключного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Друк

Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині»

Друзі! Раді сповістити, що новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині» розпочато!!! Ми із задоволенням будемо щодня розміщувати святковий контент, який обов’язково створить феєричну атмосферу в переддень новорічно-різдвяних свят! Тож і ви не баріться, а діліться з нами своїм настроєм та art space!!!!
Сьогодні подарунок для нас підготував гурт "Кумасики" опорного закладу освіти "Шкарівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти"!!!!
 
Друк

Нові шкільні автобуси – дітям сільських громад

1 2 2Зробити освітню систему Київщини територією успіху, середовищем для всебічного розвитку людини – основний пріоритет Київської обласної державної адміністрації.

В області проводиться системна робота, спрямована на забезпечення рівного доступу до якісної освіти і створення комфортних умов для навчання та виховання дітей.

Друк

Профорієнтаційний бізнес-турнір – початок творення історії твого успіху

DSC 0540Інноваційним подарунком до новорічних свят для учнівської молоді Київщини став профорієнтаційний бізнес-турнір, який чотири роки поспіль проводить департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ).

Друк

Made in Kyiv region

FB IMG 1608744667828Друзі, погодьтеся, що стримати творчу фантазію не легко, особливо коли на Київщині стільки талановитих дітей! А, отже, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» знову вітає вас на новій обласній виставці-презентації художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості». Тема виставкових робіт «Казки народів світу» і ми впевнені, що вже заінтригували вас!

Друк

Участь у відкритій колегії директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

на сайтІнноваційні процеси трансформації позашкільної освіти України викликають потребу в розробці прогностичних моделей інноваційного розвитку закладів позашкільної освіти. Одним із пріоритетних напрямів розвитку Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», а також модернізації позашкільної освіти Київської області є моделювання інноваційного освітнього простору, спрямованого на реалізацію стратегічних цілей і завдань розвитку регіональної системи позашкільної освіти, розробку її сучасної моделі.

Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

картинкаЗ метою виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи, протягом грудня 2020 року підбито підсумки обласного етапу щорічної Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Для участі в експедиції подано 56 робіт від закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини за напрямами: «Духовна спадщина мого народу» – 15, «Козацькому роду нема переводу» – 4, «Із батьківської криниці» – 16, «З попелу забуття» – 10, «Географія рідного краю» – 11.

Друк

Діти міста Борисполя, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відвідали благодійну новорічну виставу «Морозенко»

изображение viber 2020 12 21 16 3621 грудня 2020 року в приміщенні міського Будинку культури відбулася благодійна новорічна вистава «Морозенко» для 120 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Друк

Діти міста Борисполя, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відвідали благодійну новорічну виставу «Морозенко»

изображение viber 2020 12 21 16 3621 грудня 2020 року в приміщенні міського Будинку культури відбулася благодійна новорічна вистава «Морозенко» для 120 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Друк

В УКРАЇНІ ФУНКЦІОНУЄ 1029 ОПОРНИХ ШКІЛ ТА 1535 ФІЛІЙ

5fe06c8a81d61179539415За оперативною інформацією обласних органів управління освітою станом на 1 грудня 2020 року в Україні функціонують 1029 опорних закладів загальної середньої освіти та 1535 філій.

Протягом листопада мережа опорних закладів збільшилась на 6 закладів: у Закарпатській (3), Дніпропетровській (2) та Київській (1) областях.