Друк

Відбулася робоча нарада з актуальних питань підготовки закладів освіти Білоцерківського району до нового навчального року

фото214.06.2022 на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів заступник голови Київської обласної військової адміністрації Жанна ОСИПЕНКО провела робочу нараду із заступниками голів з гуманітарних питань та керівниками органів управління освітою територіальних громад Білоцерківського району.

Друк

Старт обласного інноваційного освітньо-виховного проєкту «Нащадки нескорених»

IMG 20220610 183304Заклади позашкільної освіти Київщини у складний для України час продовжують виконувати одне із найголовніших завдань – виховання юних патріотів держави, актуальність якого особливо зумовлена часом і подіями в країні.

Друк

Відбулося засідання конкурсної (кадрової) комісії

IMG 47079 червня 2022 року відбулося засідання конкурсної (кадрової) комісії департаменту освіти і науки, де розглядалося  питання  призначення директорів тих закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де закінчився термін дії контрактів, укладених з керівниками цих закладів.

Друк

ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ (М. ОДЕСА) ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ

109Військова академія (м. Одеса) – це сучасний вищий військовий навчальний заклад, що здійснює підготовку офіцерів для Збройних Сил України та інших військових формувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «магістр».

Друк

Увага! Інформація щодо вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

1510208154 5704331 2

  З метою відбору мотивованої та патріотично налаштованої молоді, пропонуємо ознайомитись з інформаційними матеріалами щодо вступу до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та поширити її серед випускників закладів загальної середньої освіти та закладів передвищої освіти.

Друк

Нарада з питань підготовки закладів освіти до роботи в умовах воєнного стану

зображення viber 2022 06 10 11 47 06 82809.06.2022 відбулась робоча онлайн нарада з питань підготовки закладів освіти до роботи в умовах воєнного стану, створення безпечних умов організації освітнього процесу та підготовки до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту за участі представників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»

756757Щоб поділитися власними науковими ідеями з усією Україною, юні ерудити Київщини щороку беруть участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник» для учнів 7 – 10 класів. Це конкурс дослідницьких проєктів у номінаціях історія, астрономія, екологія і техніка. Учасники конкурсу отримують нагоду відчути себе справжніми дослідниками: потренуватися проводити дослідження в улюбленій галузі, зробити перші кроки в написанні та презентації наукової роботи, аби стартувати дослідницьку кар’єру й уже незабаром впроваджувати інноваційні ідеї.

Друк

ПОЗАШКІЛЛЯ – ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ!

20220601 131052Традиційно уся Київщина 1 червня святкує Міжнародний день захисту дітей! У цей день надзвичайно важливо влаштувати для дітей свято веселого дитинства, безтурботного літа,  щасливих батьків! Це свято – символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

Друк

Відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Джура» - 2022 на Київщині

Слайд1З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції та готовності до захисту України, а також відбору кращих роїв для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), 01 червня розпочався ІІ (обласний) етап гри «Сокіл» («Джура») на Київщині і триватиме до 15 червня 2022 року.

Друк

Он-лайн марафон “Рух - це здорово!”

1653640102062Учнівська молодь Київщини активно приєдналася до цікавого загальнодержавного фізкультурно-оздоровчого заходу - он-лайн марафону “Рух - це здорово!”, який проводиться з 23 по 28 травня 2022року, за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Комітету фізичного виховання та спорту МОН до Міжнародного Дня захисту дітей.