Друк

ІТ-технології в сучасному світі – актуальний напрям для досліджень МАНівців

2ІТ-сфера з кожним роком стає дедалі популярнішою. Інтерес до досліджень у галузі сучасних інформаційних технологій зростає і серед МАНівців Київщини. Свідченням цього стала перша сесія у науковій профільній ІТ-школі, яку проведено  Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з факультетом інформаційних технологій Київського національного університету  імені Тараса Шевченка.

Друк

Вітаємо з вдалим виступом!

444 23 10 по 11 грудня 2020 року в м. Запоріжжя відбувся ІУ тур Вищої ліги чемпіонату України з волейболу серед жінок. Серед дорослих команд з усієї України Київську область представляли вихованки нашого спортивного ліцею. В першому ж матчі наші дівчата показали чітку, злагоджену та професійну гру, результатом якої стала перемога над досвідченою командою СК «Прометей-2» ДДТУ м. Каменське 3:0. Другий матч не лишив шансів команді «Орбіта» - Спорт-інтернат м. Запоріжжя, де в напруженій боротьбі наші дівчата вибороли ще одну перемогу «Спортліцею» 3:1.

Друк

Умови прийому до закладів вищої освіти у 2021 році зареєстровано в Мін’юсті

234344656 2Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер № 1225/35508 від 09.12.2020) та найближчим часом набудуть чинності. Відповідно до документа наступного року основний етап вступної кампанії планується провести у звичні для вступників та закладів терміни – в липні 2021 року. 

Друк

Діти з ООП зможуть користуватися гаджетами та корекційними засобами вдома – рішення Уряду

234344656 309 грудня 2020 року  Уряд затвердив проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку забезпечення допоміжними засобами для навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти». 

Друк

Інфотайм «МАН – простір можливостей»

заставкиЗапрошуємо на зустріч з наукою в рамках інфотайму «МАН – простір можливостей»! Наш віртуальний інформаційно-мотиваційний марафон – це низка мотиваційно-інформаційних відеоматеріалів для юних, творчих, креативних, наполегливих, тих, хто із захопленням досліджує світ і прагне змінювати його на краще.

Які можливості для юних дослідників акумулювано в науково-освітньому просторі МАН Київщини? Чому варто долучитися до академічної спільноти МАНівців? Які особливості нового формату Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – наймасштабнішого конкурсу для юних дослідників України? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час інфотайму «МАН – простір можливостей» від науковців закладів вищої освіти України, педагогів КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учнів-переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Друк

Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду

234344656 809 грудня в світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та попередження цього злочину. Ця дата була обрана в зв’язку з тим, що в цей день в 1948 році була прийнята Конвенція про попередження злочину геноциду і покарання за нього.

Друк

Відбувся І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

20201208 150404 108 грудня 2020 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик».

Метою заходу є залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи в галузях селекції та генетики.

Друк

Нормативна база покликана забезпечувати рівні можливості для здобуття якісної освіти громадянами незалежно від національності, місця проживання чи фінансового статку, – Сергій Шкарлет

5fcf637f30f4d258767792Сьогодні, 8 грудня 2020 року, розпочалася в онлайн-форматі дводенна конференція «Результати впровадження Всеукраїнського експерименту «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» за участю т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, директора офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Крістофа Кампа, міжнародних експертів, а також представників посольств Німеччини, Польщі, Угорщини, Румунії, Офісу Ради Європи в Україні, науковців, педагогічних працівників.

Друк

День української хустки

234344656 507 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно. Його почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Започатковане свято з метою збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором і ознакою соціального стану жінки.

Друк

Вихованці ДЮСШ № 1 м. Білої Церкви Київської області стали переможцями та призерами Кубку світу з панкратіону

130054517 139294587950254 8547678307682168835 5У Будапешті проходив Кубок світу з панкратіону в рамках чемпіонату світу з кемпо UWSKF. У змаганнях приймали участь майже 1000 спортсменів з 10 країн світу у 10 розділах програми.