Друк

Діти з ООП зможуть користуватися гаджетами та корекційними засобами вдома – рішення Уряду

234344656 309 грудня 2020 року  Уряд затвердив проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку забезпечення допоміжними засобами для навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти». 

Друк

Інфотайм «МАН – простір можливостей»

заставкиЗапрошуємо на зустріч з наукою в рамках інфотайму «МАН – простір можливостей»! Наш віртуальний інформаційно-мотиваційний марафон – це низка мотиваційно-інформаційних відеоматеріалів для юних, творчих, креативних, наполегливих, тих, хто із захопленням досліджує світ і прагне змінювати його на краще.

Які можливості для юних дослідників акумулювано в науково-освітньому просторі МАН Київщини? Чому варто долучитися до академічної спільноти МАНівців? Які особливості нового формату Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – наймасштабнішого конкурсу для юних дослідників України? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час інфотайму «МАН – простір можливостей» від науковців закладів вищої освіти України, педагогів КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учнів-переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Друк

Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду

234344656 809 грудня в світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої гідності та попередження цього злочину. Ця дата була обрана в зв’язку з тим, що в цей день в 1948 році була прийнята Конвенція про попередження злочину геноциду і покарання за нього.

Друк

Відбувся І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

20201208 150404 108 грудня 2020 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик».

Метою заходу є залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи в галузях селекції та генетики.

Друк

Нормативна база покликана забезпечувати рівні можливості для здобуття якісної освіти громадянами незалежно від національності, місця проживання чи фінансового статку, – Сергій Шкарлет

5fcf637f30f4d258767792Сьогодні, 8 грудня 2020 року, розпочалася в онлайн-форматі дводенна конференція «Результати впровадження Всеукраїнського експерименту «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» за участю т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, директора офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Крістофа Кампа, міжнародних експертів, а також представників посольств Німеччини, Польщі, Угорщини, Румунії, Офісу Ради Європи в Україні, науковців, педагогічних працівників.

Друк

День української хустки

234344656 507 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно. Його почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України. Започатковане свято з метою збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором і ознакою соціального стану жінки.

Друк

Вихованці ДЮСШ № 1 м. Білої Церкви Київської області стали переможцями та призерами Кубку світу з панкратіону

130054517 139294587950254 8547678307682168835 5У Будапешті проходив Кубок світу з панкратіону в рамках чемпіонату світу з кемпо UWSKF. У змаганнях приймали участь майже 1000 спортсменів з 10 країн світу у 10 розділах програми.

Друк

Обласна онлайн-конференція «Збройні Сили України – на захисті Батьківщини!»

3З нагоди Дня Збройних Сил України та з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладах звитяг воїнів-захисників України, в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася обласна конференція «Збройні Сили України – на захисті Батьківщини!».

Друк

«Посвята в козачата»

566879jfh 2«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» - прописна істина сучасного українця.

До посвяти в козачата вихованці гуртка «Джура» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Зазимського НВО готувалися ще з вересня місяця і чекали цього дня з великим нетерпінням.

Друк

«Здоров’я – перлина життя»

130054517 139294587950254 8547678307682168835 6З 30 листопада по 06 грудня 2020 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «Здоров’я – перлина життя».

Здоров’я — це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Це свобода від болю, руйнівних пристрастей, егоїзму та духовного занепаду.