Друк

Освітяни Київщини глибоко сумують …

WhatsApp Image 2021 02 06 at 14.42.51 300x153Освітяни Київщини глибоко сумують… Важко усвідомити, що в суботу, 6 лютого, пішов у Вічність ДАНИЛЕНКО АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ – Людина з великої літери, відомий учений, талановитий Учитель і Наставник, непересічна Особистість, громадський діяч з активною життєвою позицією, справжній українець, патріот свого краю, який так багато зробив для нього! Для Київщини це велика втрата…

Друк

ДЕНЬ БАБАКА АБО НАШ БАБАК - МУРЗІК

02 z dnem babakaСьогодні, 2 лютого, відзначається День бабака.  Цього дня, ґрунтуючись на поведінці бабака, складають прогноз на весну. У День бабака люди пророкують настання весни за поведінкою звірка.Так, якщо день похмурий, бабак не бачить своєї тіні й спокійно залишає нору – зима рано закінчиться і скоро настане весна. А якщо пухнастий метеоролог лякається своєї тіні й залазить у нору – зима триватиме ще 6 тижнів.

Друк

Консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН Київщини

IMG 20210202 120534Відбулася консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН Київщини. В режимі онлайн обговорено питання організаційного та інформаційно-методичного супроводу підготовки учнівської команди до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 році. Близько 70 учасників заходу працювали в середовищі Zoom.

Друк

«Дайджест грантодавця»

grant Ira minЗ метою реалізації в Київській області державної політики соціальноекономічного та культурного розвитку департаментом економіки та цифровізації Київської облдержадміністрації (далі – департамент) підготовлено «Дайджест грантодавця», що містить актуальну інформацію про проєкти міжнародної технічної допомоги, зокрема гранти, кредити, компенсації та навчання.

Друк

Спортсмени Київщини – переможці та призери чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

145250232 1304394436611386 9061972337991671629 nУ м. Сумах нещодавно відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, в якому взяли успішно участь і спортсмени Київської області.

Вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» Стецюк Надія здобули бронзову нагороду на дистанції 400м з результатом 57,09с.

Друк

Шановні учасники освітнього процесу!

хачування

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації в рамках обласного проєкту «Якісне харчування – здорова дитина» започатковує опитування щодо якості харчування в закладах загальної середньої освіти Київської області з метою його покращення.

В опитуванні можуть взяти участь учні 5-11 класів, учителі та батьки (опікуни) дітей.

Друк

Володимир Зеленський розповів, скільки отримуватимуть найрозумніші учні та студенти відповідно до указу про заснування президентських стипендій, премій і грантів

6013e1a86f5da432208428Найкращі учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад – разову премію у 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад – 100 тис. грн. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

Друк

Стартувала обласна учнівська конференція «Україна соборна»

заставка союорныстьНапередодні Дня пам’яті Героїв Крут та з нагоди відзначення Дня Соборності України відбулося відкриття обласної учнівської інтернет-конференції «Україна соборна», яка проводиться четвертий рік поспіль Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді». В режимі онлайн  близько 100 дітей та педагогів Київщини, науковців обговорювали надважливе для українського соціуму питання соборності нашої держави.

Друк

Сергій Шкарлет: Кожна дитина, яка виявить бажання навчатися в 10-11 класах, матиме таку змогу

601412d7e7dd3952398575 129 січня 2021 року, під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет спростував чутки про те, що не всі учні зможуть перейти до 10-11 класів. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Друк

Обласна краєзнавча онлайн-конференція учнівської молоді «Шляхами Героїв Крут»

Слайд1До 103-ї річниці бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність, та з метою вшанування пам’яті Героїв Крут, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, привернення уваги до актуальних питань українського державотворення та соборності українських земель в умовах сучасної російсько-української гібридної війни, з онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася обласна краєзнавча конференція «Шляхами Героїв Крут».