Друк

Юлія Лесковець отримала золото на чемпіонаті Європи з вільної боротьби в Італії

291113596 5135241939891454 6481308738075416496 nВипускниця Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту" Юлія Лесковець здобула золоту нагороду у ваговій категорії 59 кг чемпіонату Європи з вільної боротьби U20, який проходив з 27 червня  по 03 липня в місті Рим (Італія). Тренер спортсменки – Старинський Олександр Миколайович.

Друк

Виїзна нарада в Гірській територіальній громаді

photo 2022 06 28 15 12 58Заступницею голови Київської обласної військової адміністрації Жанною Осипенко спільно з головою Гірської селищної ради Романом Дмитрівим 28.06.2022 проведено виїзну нараду з питань підготовки закладів освіти територіальної громади до організованого початку 2022/2023 навчального року.

Друк

Робоча нарада з актуальних питань підготовки закладів освіти Бориспільського району до нового навчального року

зображення viber 2022 06 29 17 53 47 33828.06.2022 на базі ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей" заступниця голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко провела робочу нараду із заступниками голів з гуманітарних питань та керівниками органів управління освітою територіальних громад Бориспільського  району.

Друк

Конституція, омріяна віками

Слайд1Пам’ятною і важливою датою у житті мільйонів українців є 28 червня. Дата, яка змінила хід історії і розділила життя українського народу на до і після, і стала ще одним кроком до омріяної віками державності. Наша країна пройшла чи не найдовший шлях, такий нелегкий, тернистий і жертовний до прийняття такого потрібного і важливого Закону. У Конституції закладено основу держави, її суспільні і національні цінності, життєво важливі права і свободи громадян.

Друк

Обласний онлайн-конкурс дитячих малюнків з нагоди Дня Конституції України «Оберіг держави і нації»

den konstutyciiОбласний онлайн-конкурс дитячих малюнків з нагоди Дня Конституції України «Оберіг держави і нації» за підтримки Всеукраїнського Благодійного Фонду МИРУ І ДОБРА 

Друк

Виїзна нарада

IMG 5006

22 червня  цього року відбулася виїзна нарада заступниці голови Київської обласної військової адміністрації Жанни ОСИПЕНКО з керівниками Фастівської районної військової адміністрації, заступниками голів територіальних громад з гуманітарних питань та керівниками місцевих органів управління освітою Фастівського району.

Друк

Успіхи юних екологів Київщини на «GENIUS Olympiad»

ТитулкаПишаємося, що на найбільшому у світі Міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування «GENIUSOlympiad», який завершився 18 червня 2022 року у Сполучених Штатах Америки, - 6 юних екологів Київщини отримали екоквитки і представили власні творчі та дослідницькі проєкти на Глобальному фіналі олімпіади.

Друк

Урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») – 2022 на Київщині

Слайд1Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») сьогодні є особливо важливою формою позакласної та позашкільної роботи з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у підростаючого покоління патріотизму та готовності до захисту України.

Друк

Вітаємо переможців 4-го етапу XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»!

IMG 266827 травня2022року Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти у режимі онлайн відбулося засідання журі 4-го етапу XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом«Об’єднаймося ж, брати мої!».Цьогоріч організатори Конкурсу, а саме: Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством освіти і науки України провели захід в 21 раз.