Друк

Мала академія наук


mainslider 4Головна сторінка сайту Київської обласної Малої академії наук учнівської молоді
 
 

Мала академія наук учнівської молоді – це профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямом діяльності якого є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення вихованців (учнів, слухачів) до роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля.

Рішення про створення Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» з метою забезпечення інтелектуального розвитку молодих громадян, реалізації здібностей дітей і учнівської молоді, підготовки їх до активної діяльності в галузі науки та сприяння самовизначенню в майбутній професії прийняла Київська обласна рада п’ятого скликання у 2010 році.

Мала академія наук підпорядковується департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Головна мета створення Малої академії наук учнівської молоді: пошук, відбір, розвиток і підтримка творчих, здібних та обдарованих школярів, прищеплення любові до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки.

Територіальне відділення Малої академії наук України в Київській області об’єднує 25 районних та 12 міських відділень, які координують роботу наукових об’єднань учнів (секцій, гуртків).

Діяльність Малої академії наук учнівської молоді спрямована на підвищення якості навчально-виховного процесу у дослідницько-експериментальному напрямку, створення належних умов для забезпечення подальшої творчої та дослідницької роботи юних науковців з високим рівнем культури. Участь вихованців у науково-дослідницькій, експериментальній, конструкторській та винахідницькій роботі розширить їхній науковий світогляд, позитивно вплине на набуття навичок самостійної роботи, дасть можливість бути активними у житті своєї країни.