Друк

«Творчість без обмежень»

Красная Кисть За ініціативи департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації 01-05 грудня 2021 року відбудеться обласна акція до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Творчість без обмежень».
Метою акції є створення безперешкодного середовища для всіх груп дітей, забезпечення рівних можливостей кожній дитині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики, що є однією з глобальних цілей НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (схвалено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р).
Учасниками акції стануть діти з особливими освітніми потребами, які є вихованцями та учнями закладів освіти  територіальних громад  області.
Друк

Увага! Конкурс «Джерело творчості – 2021»

ЕМБЛЕМА джерелоВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від    28.10.2021 року №1158 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу Джерело творчості» (далі Конкурс) у 2021/2022 н.р. та з метою якісної організації відповідних етапів Конкурсу пропонуємо вам переглянути інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення Конкурсу.