Друк

Запрошуємо педагогів та учнівську молодь взяти участь у ХІІІ-му Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»!

images 3 kopyya  Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить 13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів “Врятувати від забуття”.

    Мета Конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

Друк

Запрошуємо до участі в Профорієнтаційному бізнес-турнірі

Безымянный   На Київщині розпочався ІІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини. Організаторами заходу є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Друк

Студентам Київщини пропонується прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» від «Open Media Group»

e06b2da2 449e 4c3b a0b4 5780f05be5da 670x0 resizeТи розумний та кмітливий? Тож доведи це та позмагайся за грошовий грант на навчання від холдингу «Open Media Group». Напиши есе на цікаву тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Друк

Міжнародна освітня виставка «Інноватика в сучасній освіті» та виставка освіти за кордоном «World Edu» відбудуться 22-24 жовтня 2019 року в Києві

 imgonline com ua Resize ZrFG7mGObf1  22-24 жовтня 2019 року відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Друк

Увага! Обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!»

 58372963 2302670933338624 5767814622358798336 o   Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області та Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проводиться обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».

Друк

Запрошуємо до участі у міжобласному фестивалі «Діти вивчають країну»

    Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації інформує, що Дніпропетровська обласна рада спільно з Комунальним підприємством «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» організовує проведення з червня по вересень 2019 року міжобласний фестиваль «Діти вивчають країну».

Друк

«Ти лідер: твори, вивчай, перемагай»

   Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2019 № 64 «Про проведення обласного збору лідерів органів учнівського самоврядування «Ти лідер: твори, вивчай, перемагай» 23 березня 2019 року на базі Немішаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (смт Немішаєве Бородянського району) відбудеться обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування «Ти лідер: твори, вивчай, перемагай» (далі – збір лідерів).