Друк

Обласний челендж вдячності «Діти Київщини – дякують лікарям!»

InShot 20200506 155807313 1У час, коли переважна більшість людей знаходиться вдома, в безпеці, лікарі продовжують працювати, ризикуючи своїм життям. Вони щодня виконують свій професійний обов’язок і рятують тисячі життів. Тож, наразі, дуже важливо підтримати лікарів та висловити слова вдячності за їхню працю, за їхній вклад в боротьбу з COVID-19.

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошують усіх дітей Київщини взяти участь в обласному челенджі вдячності «Діти Київщини – дякують лікарям!» та подарувати лікарям у знак вдячності свою творчість.

Мета челенджу – висловати вдячність лікарям, які під час карантину виконують свій професійний обов’язок, борються із пандемією, наражаючись на небезпеку.

Учасники челенджу: діти віком 6-17 років – учні та вихованці закладів освіти області.

Терміни проведення челенджу: 12-22 травня 2020 року.

Види контенту:

 • фотоматеріали;
 • відеоролик;
 • текстове повідомлення.

Категорії контенту:

 • малюнок вдячності (намалювати малюнок та зробити якісне фото роботи);
 • відеоролик вдячності (зняти відео, у якому діти дякують лікарям, які рятують українців від пандемії);
 • літературна творчість (вірші, присвячені лікарям);
 • світлина із «супергероєм» (фото з членами родини, які прцюють у медичній сфері та борються з коронавірусом).

Платформи для проведення челенджу:офіційний сайт та соціальні мережі (Instagram, Facebook) закладу освіти.

Хештег, який об’єднає контент челенджу: #дітикиївщинидякуютьлікарям.

Матеріали контенту будуть також передані до опорних лікарень Київської області, зокрема:

КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" Броварської районної та Броварської міської ради

КНП "Яготинська центральна районна лікарня" Яготинської районної ради

КНП Васильківської районної ради “Васильківська центральна районна лікарня”

КНП "Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради"

КНП Київської обласної ради "Київська обласна дитяча лікарня" Боярка

КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківський пологовий будинок”

КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківська міська лікарня №3”

КНП Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №1"

КНП Київської обласної ради "Київська обласна дитяча лікарня №2" Біла Церква

КНП Макарівська ЦРЛ Макарівської РР

Правила участі в челенджі або як розмістити контент:

 1. Визначитись з самим контентом (обрати якісне відео чи фото, які будуть відповідати категоріям).
 2. Розмістити допис на сторінці соціальної мережі вашого закладу, зазначити необхідну інформацію та використати хештег #дітикиївщинидякуютьлікарям.
 3. Розмістити допис на офіційному сайті вашого закладу.
 4. Скопіювати посилання на ваш допис та надіслати з позначкою «Обласний челендж вдячності «Діти Київщини – дякують лікарям!» на електронну адресу методичного відділу КЗ КОР «ЦТДЮК»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Друк

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games»


Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів
«Cool Games» покликаний змінити уроки фізичної культури
в закладах загальної середньої освіти та зробити їх сучасними та цікавими

Cool Games - це унікальний український проект, який проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, покликаний сприяти створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності.

gdfhjfd 7

Перші змагання Cool Games було проведено в грудні 2018 року в м. Київ, за участю 550 учнів з 24 областей України та м. Київ.

gdfhjfd 6

Успішність Cool Games було відмічено Міжнародною федерацією учнівського спорту (International School Sport Federation - ISF) та в жовтні 2019 року у м. Київ проведено перший Міжнародний спортивно-масовий захід серед школярів «World Cool Games». Загалом, у заході брало участь близько 100 учнів віком від 13 до 16 років з 7 країн світу.За підсумками ігор, переможцем стала команда України, тобто рівненська команда, друге місце за представниками Китая, два третіх місця поділили Хорватія і місто Київ.

World Cool Games включено до річного календарного плану заходів ISF та заплановано його проведення у 2020 році в Україні.

gdfhjfd 4

З вересня 2019 року по 03 лютого 2020 року у селищах, містах, районах 24 областей України та м. Київ було проведено відбіркові етапи других Cool Games, у яких взяли участь близько 100 тисяч учнів та учениць.

У період з 20 по 23 лютого 2020 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський фінал спортивно-масового заходу серед школярів «Сool Games» 2019-2020 років. Відбіркові змагання проходили з 20 по 22 лютого на базі ДП «МДЦ Артек» (Пуща-Водиця), фінал відбувся 23 лютого у СК «Меридіан».

gdfhjfd 5

Програма активностей Cool Games передбачала:

•  22 інноваційні естафети і рухливі командні ігри та культурну частини;

•  презентація командами своїх регіонів;

•  участь у рухових активностях за вподобаннями (тематичні квести. відвідування басейну, гра в флорбол, змагання з настільного футболу, аерохокею та бейблейду, гра в настільний теніс):

•   участь у бесіді з представниками Корпусу миру на тему «Healthy lifestyle»

Всеукраїнський фінал Cool Games зібрав переможців відбіркових етапів з 24-ти регіонів України, які були представлені збірними командами, що складалися з дівчат та хлопців трьох вікових дивізіонів (9-10 років, 11-13 років, 14-17 років). Всього у фіналі взяли участь 550 учнів закладів загальної середньої освіти

На офіційному відкритті до школярів з привітальним словом звернувся заступник Міністра освіти і науки України Максим Ярмистий. У свою чергу заступник Міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін побажав учасникам здійснити найзаповітніші мрії.Президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба також побажав учасникам гарного настрою та перемог.

gdfhjfd 1

Цього року фінал відрізнявся високопрофесійною організацією поєднавши шоу зі спортивними змаганнями. Родзинкою спортивно-масових змагань Cool Games є представлення командами своїх регіоніву перерві між естафетами. Тут школярі дали волю своїм творчим здібностям. Хтось співав, хтось вражав танцями – від народних до брейкдансу. А на фіналістів чекав дуже несподіваний подарунок. Про кожну команду був знятий короткий відеоролик про їх шлях на Cool Games.

За підсумками чемпіона та призерами Всеукраїнського фіналу Cool Games у своїх вікових дивізіонах стали:

1 віковий дивізіон (2009–2010 рр.):

1 місце – Волинська область

2 місце – м. Київ

3 місце – Запорізька область, Миколаївська область

2 віковий дивізіон (2006–2008 рр.):

1 місце – Волинська область

2 місце – Закарпатська область

3 місце – Донецька область, Рівненська область

3 віковий дивізіон (2002–2005 рр.):

1 місце – м. Київ,

2 місце – Кіровоградська область

3 місце – Рівненська область, Дніпропетровська область

Збірна команда Київської області, до складу якої увійшли учні Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 (1 віковий дивізіон), Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Василя Стуса (2 віковий дивізіон) та Броварської гімназії ім. С. І. Олійника Броварської міської ради (3 віковий дивізіон) увійшла у в п’ятірку кращих серед команд 1 вікового дивізіону та у десятку кращих у 2 та 3 вікових дивізіонах.

Друк

Як знизити ризик інфікування коронавірусом?

ttgulgigljgjl 5Турбота про людей, передусім, про дітей та молодь, охорона їхнього здоров’я і життя – одне з першочергових і найважливіших завдань органів державної влади.

З цією метою Урядом України розроблено Національний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р, та розпочато Національну інформаційну кампанію «Як знизити ризик інфікування коронавірусом?», до якої долучилася і система освіти Київської області.

Департаментом освіти і науки КОДА направлено керівникам місцевих органів управління освітою Інформаційну довідку для проведення роз’яснювальної роботи щодо запобігання поширенню коронавірусу, розроблену Міністерством охорони здоров’я України, та лист, в якому доручено забезпечити проведення в закладах освіти протиепідемічних і профілактичних заходів та інформування педагогічних, учнівських, студентських колективів і батьківської громадськості про цю небезпечну хворобу та шляхи її попередження, а також оформити тематичні куточки та стенди, де розмістити пам’ятку «Коронавірус: профілактика інфікування та поширення», плакати та інформацію про те, як передається ця інфекція, як виявити її на початкових стадіях, хто знаходиться в групі ризику, і, найголовніше, рекомендації, як убезпечити себе від зараження коронавірусом.

 

 

 

МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 01
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 02
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 03

МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 04

МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 05
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 06
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 07
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 08
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 09 МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 10
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 11
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 12
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 13
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 14
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 15
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 16
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 17
МОЗ створило мультфільми про коронавірус: як уберегтися і що робити 18

 

 

 

 

 

 

Друк

2020 рік

 
2020 рік
 
Квітень
1 Повідомлення про проведення  планового загоду державного нагляду (контролю) за дотриманням суб'єктами господарювання вимог Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності
2 Про здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог Ліцензійних умов провадження  освітньої діяльності Товариством з обмеженою відповідальністю "Софія"
3 Про відтермінування здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням Ліцензійних умов провадження  освітньої діяльності Товариством з обмеженою відповідальністю "Софія" 
4 Про відтермінування планової перевірки
 Березень
1 Про анулювання ліцензії на провадження освітньої діяльності закладу освіти
Лютий
Про внесення змін до наказу від 08.01.2020 №5
2 Про здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог ліцензіонних умов Товариством з обмеженою відповідальністю "Дитячий садочок Лімпопо"
3 Акт від 07.02.2020 №1
Друк

Зустріч голови Київської обласної ради зі студентами Таращанського коледжу

 IMG 9854         Саме така непересічна подія відбулася 24 січня у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі.  Голова Київської обласної ради Микола Стариченко не просто відвідав свою першу альма-матер (так-так, Микола Анатолійович має у своїй життєвій і професійній історії сторінку, присвячену коледжу, адже у 1992 році став випускником відділення електрифікації і автоматизації сільського господарства), а й провів цікаву, пізнавальну мотиваційну лекцію для студентів випускних курсів різних спеціальностей, на власному прикладі продемонструвавши молоді, що прагнення досягнути поставленої мети та щоденна праця заради майбутнього, обов’язково принесуть успіх і особистісну самореалізацію.