2020 2021 3

Друк

День цивільного захисту в школі – завжди корисно та цікаво!

002804 1825 квітня 2016 року, День цивільного захисту у базовому з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тарасівському НВК Броварського району, видався насиченим та цікавим. Згідно з планом «Дня цивільного захисту» було проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів (виховні бесіди, диспути, конкурси, вікторини та тести на тему «Безпека – запорука життя!»), а також  тренувань, змагань, естафет тощо.

002804 17

Розпочався день із загальношкільної лінійки, потім пройшов конкурс плакатів серед учнів 5-10 класів на теми безпечної поведінки. О 10 00  годині школу відвідали методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області Кучарська Л.В. і Зинич Ю.М. з цікавими матеріалами: буклетами, плакатами та показали презентацію «Пожежі та їх наслідки» про стан пожежної безпеки у Броварському районі та по Київській області. О 1200 у школу завітали співробітники Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області:  капітан Куць Т.О. та лейтенант Кравець С.В. Вони провели заняття з цивільного захисту спочатку з молодшими школярами, а згодом – з учнями основної школи. «Рятувальники» з задоволенням ділилися своїми знаннями та відповіли на масу запитань, які цікавили учнів, переглянули та обговорили декілька відеороликів на теми безпечної поведінки. Далі вчитель предмету «Захист Вітчизни» Накорчемний В.Г. провів з учнями майстер-клас з правил користування засобами індивідуального захисту. О 1400 за спеціальним сигналом відбулася евакуація усіх учнів та працівників школи.

        002804 19

Завершився День ЦЗ загальношкільною лінійкою, на якій підвели підсумки виконаних завдань. Усі передбачені планом заходи в основному виконано. Персонал і учні НВК за ввідними діяли чітко, організовано, а основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Учасники тренування дотримувались правил безпеки, чітко виконували розпорядження класних керівників, класоводів та вчителя предмету «Захист Вітчизни».

26 квітня відбулися заходи у рамках проведення Дня цивільного захисту в базовій з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ЗОШ № 6            м. Бровари.

         Традиційно вже кілька років поспіль День ЦЗ розпочинався загальношкільною лінійкою на подвір’ї школи. Однак несприятливі погодні умови на цей раз внесли свої корективи і всі заплановані заходи проводились у приміщенні закладу.

         Цьогоріч у заходах Дня ЦЗ взяли участь: начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконкому Броварської міської ради Приказчик П.В., методисти обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області Зинич Ю.М., Кучарська Л.В., представники Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області.

         До Дня ЦЗ учасники навчально-виховного процесу школи підготувалися заздалегідь. Кожна команда презентувала свою візитку: назву команди, девіз, оформила бейджики на всіх учасників. Класні кімнати перетворилися на станції з проведення змагань та конкурсів, на які одна за одною прибували команди з маршрутними листами. Всіх станцій – 13, це:

станція №1 «Військово-прикладна» Стариненко А.А.;

станція №2 «Спортивна» Скотарева Л.М.;

станція №3 «Природнича» Плеса Ж.А.;

станція №4 «Екологічна» Коваленко В.І.;

станція №5 « Інформаційна» Стельмах І.Є.;

станція №6 «Пам’ять» Духота Л.Б.;

станція №7 « Художня» Буригіна Н.М.;

станція №8 « Медична» Пилипенко А.М.;

станція №9 «Музична» Харахондя С.М.;

станція №10 «Знати, щоб жити» Швець І.І.;

станція № 11 «Творчість і здоров’я» Черновська С.А.;

станція № 12 «101», працівникипожежно-рятувальноїслужби;

станція № 13 «Методична», методисти обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області.

         Відповідальний кожної станції оцінював роботу команд, виставляючи отримані бали в маршрутних листах за 12-ти бальною системою.

         На лінійці команди, які отримали перемогу в  змаганнях та конкурсах, були нагороджені грамотами.