2020 2021 3

Друк

«Важкий тягар чорнобильського неба»

02704 20З 22 по 26 квітня у Таращанському навчально-реабілітаційному Центрі було проведено ряд пам’ятних заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, а саме: виставку фотоплакатів «Чорна трагедія на кольоровій землі», інформаційні години «Важкий тягар чорнобильського неба», виставку малюнку «Чорнобиль очима дітей», виховні заходи «А думалось, що атом той слухняний», висаджено дерева каштану на території закладу в пам’ять про загиблих «чорнобильців».

Бібліотекар Центру, Нечипоренко Г. М., підготувала тематичну виставку художньої та історичної літератури, фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події чорнобильської трагедії, фотовиставку «Наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня вихованці та педагоги закладу взяли участь у церемонії покладанні квітів до пам’ятника героям Чорнобиля.

І, як підсумок, вихователем Метик Я.О. та педагогом-організатором Величко О.І. проведено лінійку пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли…» та хвилиною мовчання було вшановано пам'ять і героїзм перших, хто собою закрив Європу від страшного лиха, тих хто ризикували власним життям заради нашої з вами безпеки.

02704 21

З моменту трагедії минуло багато часу, з’явились нові покоління, але пам'ять про ті страшні події залишилась назавжди, оскільки майже кожна українська родина відчула на собі наслідки лиха, як вже згодом стало відомо не тільки українського, а й світового масштабу.

На думку педагогів Центру, такі заходи для молодого покоління необхідні, оскільки формування готовності до подвигу в ім’я Батьківщини є одним із важливих напрямків патріотичного виховання навчального закладу.