2020 2021 3

Друк

Хокеїсти команди «БВУФК – Беркур» чемпіони відкритого чемпіонату Республіки Білорусь

12604 44Протягом  6 місяців вихованці  відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК) у складі команди «БВУФК–Беркут» 2000 р.н. брали  участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь. Це було викликано  тим, що нашим хлопцям в національному чемпіонаті фактично не було конкуренції і не програвши жодної гри вони достроково  стали чемпіонами України. А участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь, де хокею приділяється дуже велика увага як «президентському виду спорту», де будуються сучасні спортивні арени, відкриваються хокейні школи  і як результат – велика кількість дитячо-юнацьких команд бере участь в національних змаганнях, а національна збірна команда Білорусі – гідний  конкурент провідним хокейним державам, розглядалася    тренерами як гарна змагальна практика і суттєве підвищення в класі наших юних хокеїстів.

Учні училища гідно виступили в цих змаганнях. Вони вперше в історії України вибороли  золоті нагороди відкритого чемпіонату Республіки Білорусь. В  останніх матчах з однолітками з командою «Динамо» Мінськ у важкому протистоянні вони не залишили ніяких шансів своїм суперникам і перемогли  з рахунком 3:0 та 3:1.  Тим самим підтвердили високий клас українського хокею. 

Вітаємо юних хокеїстів і їх наставників Ігнатьєва О., Сибірко В., Федорова О. з  цим визначним успіхом і бажаємо не зупинятися на досягнутому і стати через рік чемпіонами світу!