2020 2021 3

Друк

«Чорнобиль не відходить у минуле»

12604 27Як не дивно, люди іноді виступають ворогами природи, не задумуючись над тим, що в першу чергу виступають ворогами собі. І тоді трапляється біла. Одна із найстрашніших трапилась у ніч з 25 на 26 квітня 1986 р., коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобиль­ської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний...  Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність, байдужість.

Про цю трагедію та її наслідки йшла мова під час заходу «Чорнобиль не відходить у минуле», приуроченому 30 річниці Чорнобильської катастрофи, який відбувся у Богуславському ЦДЮТ 25 квітня 2016р. Хвилююче звучали вірші, пісні та виконувались танці. Стояла тиша у залі під час виступу ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Гетьмана Володимира Георгійовича.

12604 28

 «Мирний атом» став для України і прилеглих земель гірше війни. Збитки від аварії на ЧАЕС доведеться відшкодувати ще дуже довго...

Але ми дуже сподіваємось, що людство зробить правильні висновки, і такої біди більше не повториться. Віримо, що над головами людей буде мирне небо і ясне сонце.