Друк

Світ рукотворної краси на “Українському унісоні”

130411 10Недільний ранок видався для вихованців Іванківського районного Центру дитячої та юнацької творчості та їх наставників по-справжньому святковим. Адже творчий колектив закладу на чолі з директором Галиною Дмитрівною Марченко був запрошений відвідати Перший Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв “Український унісон”.

Гуртківці та педагоги прибули до Київської міської державної адміністрації не з порожніми руками. Цього разу вони не лише змагалися за призові місця, але й створювали життєрадісну й творчу атмосферу для організаторів та гостей фестивалю. Майстер-класи та огляд  виробів  вихованців гуртків допомогли й учасникам, і їх батькам, і поважним членам журі перепочити й згодом налаштуватися на “робочу” хвилю. Адже це було ой як непросто: на розсуд глядачів було винесено понад 80 номерів у жанрах вокального, хореографічного, інструментального, академічного, модельного, циркового й театрального мистецтв.

130411 11

У жанрі прикладного мистецтва нагороди здобули вихованці Іванківського районного ЦДЮТ зі своїми керівниками.

Головними були навіть, не нагороди, а щире захоплення, яке діти читали майже у кожному погляді глядачів, які зупинялися ще і ще раз, щоб подивитися на світ рукотворної краси. Додому творчий десант повертався поночі, але у піднесеному настрої.