Друк

Благоустрій триває

DSC 0557 9З метою виховання дбайливого ставлення до довкілля учні та працівники навчальних закладів району   долучились до виконання   Закону України «Про благоустрій населених пунктів» відповідно до наказів департаменту освіти і науки облдержадміністрації  та відділу освіти  Вишгородської райдержадміністрації  «Про проведення двомісячника благоустрою» з 14 березня по 15 травня .

Залишатися осторонь таких заходів – не наш девіз, тому всі активно включилися в дану акцію. Мета якої: облаштування і приведення до належного естетичного та санітарного стану закріпленої території навчального закладу, посадка дерев, кущів, квітів, впорядкування братських могил.

Початком роботи по благоустрою стало прибирання від опалого листя та сміття пришкільних територій, впорядкування спортивних майданчиків, обрізка дерев та кущів, побілка дерев та бордюрів, підготовка клумб до висадження квітів.

DSC 0557 10

Учні   висіяли насіння квітів, висадили багаторічні рослини. Технічні працівники побілили дерева та бордюри, звільнили шкільну територію від сміття та опалого листя, впорядкували братські могили та пам’ятники.

Працювали з особливим настроєм: кожен з учнів відчув, що вони – частинка нашої великої держави і їхній посильний труд – це великий вклад у створенні належного вигляду території не тільки рідного міста  і села, а й України в цілому.

DSC 0557 11

Діти висаджували дерева з думками про мир і вірою в те, що дерева будуть рости і укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя.

Працювали всі дружно, завзято, а тому і результат отримали чудовий: кругом чисто і гарно.