Друк

ІІ обласна олімпіада з професійно-орієнтованої навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Київщини

IMG 20160413 112753 2014 квітня 2016 року на базі Університету державної фіскальної служби України відбувся ІІ етап обласної студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Організацією і проведенням даного заходу займався професорсько-викладацький склад кафедри техногенно-екологічної безпеки, яка є базовою кафедрою з безпеки життєдіяльності в Київській області та Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області.  

До участі запрошувалися переможці І етапу студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Київської області відповідно до наказу КОДА.

IMG 20160413 112753 21

З вітальним словом до учасників звернулися директор ННІ інформаційних технологій та менеджменту С.П. Ріппа та відомий вчений в галузі безпеки життєдіяльності, автор базових підручників і навчальних посібників з даного напряму, д.х.н., професор Є.П. Желібо, а також завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області Н.Г. Лутак.

Учасники пройшли комп’ютерне тестування відповідно до змісту Типової навчальної програми нормативної дисципліни «Безпека життєдіяльності» для вищих навчальних закладів, затвердженої МОН України.

За результатами електронного протоколу було встановлено:

1 місце:

Сабадін Юлія (ННІ права Університету державної фіскальної служби України);

Смоляр Дарія (ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж»).

2 місце:

Олещук Яна (Київський фінансово-економічний коледж УДФСУ);

Сукайло Артем (КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»);

Таратун Дарина (ВП НУБіП України «Немішаєвський агротехнічний коледж»);

Олійник Ярослав (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»);

Потеряйко Катерина (Ржищівський гуманітарний коледж);

Гудим Юлія (Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету).

3 місце:

Кузьомко Віта (Білоцерківський коледж сервісу та дизайну);

Стариченко Олена (ДВНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»);

Захарченко Олександр (КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв»);

Панченко Ірина (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»).

Це була і олімпіада, і чудовий профорієнтаційний захід. Для учасників і їх наукових керівників була проведена екскурсія навчальним закладом, а також ознайомлення зі спеціальностями.

За результатами олімпіади були визначені переможці, які нагороджені грамотами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області.