2020 2021 3

Друк

Семінар-практикум для вчителів іноземних мов (англійської, французької, німецької), вчителів мов національних меншин

OLYMPUS DIGITAL CAMERA14 квітня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-практикум «Реалізація соціокультурного компоненту в процесі вивчення іноземних мов та мов національних меншин» для вчителів іноземних мов (англійської, французької, німецької), вчителів мов національних меншин.

У ході роботи семінару-практикуму було розкрито та обговорено такі питання:

  1. Формування діалогу культур на заняттях англійської мови (Богаєвська Ірина, методист видавництва«Oxford University Press» в Україні).
  2. Реалізація соціокультурного компоненту на уроках німецької мови у старшій школі (Ковровський Ігор Григорович, методист відділу методики викладання іноземних мов, Михайлова Ірина,офіційний представник видавництва «Hueber»).
  3. Реалізація соціокультурного компоненту у процесі вивчення французької мови як другої іноземної (Скрипчук Наталія Володимирівна, завідувач відділу методики викладання іноземних мов,Решотько Ольга, офіційний методист видавництва «Hachette»).
  4. Особливості реалізації соціокультурного компоненту на уроках мов національних меншин(Кірнасовська Розалія Вільгельмівна, методист відділу методики викладання іноземних мов).

Учителі англійської мови отримали сертифікати від видавництва «Oxford University Press» в Україні, вчителі французької мови – від видавництва «Hachette», вчителі німецької мови – від видавництва «Hueber».

Учасники заходу високо оцінили рівень проведення семінару.

Актуальна тема семінару-практикуму щодо реалізації соціокультурного компоненту на уроках німецької мови. Щира вдячність за можливість отримати інформацію про проведення ДПА від представників видавництва «Hueber», які були залучені до складання завдань.

Було дуже цікаво ознайомитися з новинками методичної та навчальної літератури, поспілкуватися з людьми, які володіють німецькою мовою на рівні носія мови, активізувати свої знання і мовленнєві навички.

Важливою частиною семінару була його методична складова, завдяки якій ми змогли ознайомитися з сучасними підходами до організації уроку німецької мови у школі.

Соловйова Н.М., методист методичного кабінету
управління освіти Фастівської міської ради

Інформація дуже актуальна, корисна для вчителів. Отримали хорошу практику спілкування французькою мовою, позитивні емоції.

                                                              Юхимець Т.О., вчитель французької мови
Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA