2020 2021 3

Друк

«ART-TEAM-STUDIO» з майстер-класом в «Сонячному сяйві»

DSCN5121 6Сучасне мистецтво сприяє розвитку природного прагнення дітей до самостійності. Дитина задовольняє цю потребу під час занять, створюючи малюнок або експериментуючи з фарбами чи природними матеріалами. Підтримка дитячої ініціативи є важливим компонентом виховання самостійності, особливо в умовах такого закладу як дитячий будинок, де життя регламентоване, а рішення часто не залежать від його маленького мешканця.

Під час творчих занять у дитини реалізуються бажання, закріплюється самоповага та з’являється відчуття «Я це можу…», що є першим кроком до самостійності. Мистецтво приносить радість дитині, готує її до самостійного пошуку власних орієнтирів у подальшому житті. Тож з метою розкриття творчих можливостей у дітей до дитячого будинку «Сонячне сяйво», що знаходиться в с. Требухів, нещодавно завітав керівник гуртка КЗ «Броварський районний ЦДЮТ» БРР КО «ART-TEAM-STUDIO» Виноградов Максим з майстер-класом по виготовленню настінного панно.

DSCN5121 7

У просторій залі «Сонячного сяйва» зібралися не тільки діти, але і їх наставники. Всім хотілось якнайшвидше довідатись якою цікавою ідеєю з ними хоче поділитись Максим. Для роботи використовувались різноманітні матеріали: дерев’яні палички, кольорові папір та картон, фарби. Згодом все це втілилось в щось надзвичайне…

Суть майстер-класу полягала в тому, щоб кожен учасник арт-процесу самостійно виготовив свою маленьку картину, яка в кінцевому результаті, об’єднавшись з рештою, стане частинкою великого настінного панно – символом їхньої великої дружньої сім’ї.