Друк

Першість ліцею

DSCN5121 512 квітня 2016 року викладачі фізичної культури Пахомова Н.Г, Панасюк Ю.Л. та керівник гуртка "настільного тенісу" Хаєцький В.В. провели турнір змагань серед учнів ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" на першість ліцею з волейболу та тенісу.

Щотижня в спортивному залі ліцею бажаючі проводять тренування. Заняття волейболом та тенісом  не лише  проведення дозвілля, а й чудовий спосіб підтримувати гарну спортивну форму.
У ліцеї відбулися змагання зволейболу та тенісу серед учнів І-ІІІ курсів.

Звичайно ж, всім учням та викладачам хотілося підтримати учасників і сказати їм про те, що кожен, хто вийшов відстоювати честь ліцею, незалежно від результату вже зробив великий крок назустріч своєму спортивному розвитку. У залі панувала атмосфера спортивного азарту.
За результатами запеклої спортивної боротьби перемогу виборола команда групи № 34, яка посіла І місце, почесне ІІ місце посіла команда групи № 511,ІІІ місце посіла команда групи № 424.  Щасливих переможцівнагороджено похвальними  грамотами.