2020 2021 3

Друк

Змагаються юні моделісти області

DSC 0068 33На базі Станції юних техніків міста Білої Церквивідбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Організатор змагань – департамент освіти і науки Київської державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

 У заході взяли участь 12 команд з числа вихованців початкового технічного моделювання позашкільних навчальних закладів Київщини. Юні моделісти  показали свою майстерність у виготовленні та запуску літаючої моделі планера, кресленні та склеюванні пароплава, виконанні композиції за допомогою геометричного конструктора, а також вдало виконали теоретичні завдання. Педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини для малечі організували перегляд мультиплікаційних фільмів «Обережно – дорога!», провели оглядову екскурсію виставкових робіт обласних  виставок технічної творчості «Наш пошук і творчість, тобі – Україно! та початкового технічного моделювання, які діють у Білоцерківському краєзнавчому музеї. Для керівників команд педагогами Станції юних техніків м. Білої Церкви проведено майстер-клас «Прикраси до Великодня» та психологічний тренінг «Я – творча особистість».

DSC 0068 34

Яскравим акордом обласного етапу змагань був запуск власноруч зроблених  літачків, які стрімко злітали і легко знижувалися на умовну польотну смугу. Глядачі  з цікавістю спостерігали за юними пілотами  та  радісно аплодували, коли маленький літачок здійснював вдалу посадку. В спортивному залі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19, де проходили запуски моделей та нагородження переможців змагань, тривала тепла та дружня  атмосфера.

DSC 0068 35

Під час нагородження Нестерук Тамара Василівна, директор Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»,  привітала кращих учасників заходу та відзначила команди-переможиці грамотами Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та цінними подарунками.

Список

переможців обласного етапу Всеукраїнських змагань учнів молодшого шкільного віку

з початкового технічного моделювання

Особистий залік

І місце

Війницька Валерія, вихованка Станції юних техніків м. Білої Церкви;

Маринчук Едуард, вихованець Станції юних техніків м. Білої Церкви.

ІІ місце

Гейко Максим, вихованець Станції юних техніків м. Білої Церкви;

Рачинська Анастасія, вихованка Станції юних техніків м. Білої Церкви.

ІІІ місце

Стеценко Сергій, вихованець Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості;

Ляшенко Максим, вихованець Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Вільхівський Назар, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Мандзюк Дмитро, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Корчук Назар, вихованець Станції юних техніків м. Білої Церкви.

Командний залік

І місце – команда Станції юних техніків м. Білої Церкви;

ІІ місце – команда Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – команда Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості.