Друк

Впевнене чемпіонство юних хокеїстів «БВУФК»!

DSC 0068 5Слідом за юніорами БВУФК, які стали чемпіонами України, гідно завершили свій сезон і юні хокеїсти, які в заключному матчі чемпіонату України з хокею з шайбою серед юнаків 2000 року народження зустрічалися з командою  «Коледж», яка представляла олімпійський коледж ім. І.Піддубного. З турнірної точки зору цей матч нічого не вирішував – зустрічались чемпіон та срібний призер. Але це не зменшувало напруги і принциповості матчу. Суперники хлопців БВУФК намагалися хоча б в останньому матчі чемпіонату скласти  гідну конкуренцію. І на початку зустрічі їм це вдалося – 2:0 на користь киян. Але потім все, як то кажуть, повернулось на свої кола. Впевнена перемога броварчан із рахунком 9:3.

Ще перед початком чемпіонату мало хто сумнівався в чемпіонстві «БВУФК-Беркут». І сам хід чемпіонату підтвердив правильність прогнозів спеціалістів та вболівальників. Перевага хокеїстів училища була беззаперечною. 24 матчі – 24 перемоги із загальним рахунком 245-23,  команда закинула найбільшу кількість шайб, пропустила – найменшу. Лише інколи суперникам вдавалось чинити гідний опір майбутнім чемпіонам. Хокеїсти училища не втратили по ходу чемпіонату жодного очка і довели, що виграш чемпіонату України в попередньому сезоні був не випадковим.

DSC 0068 6

В числі кращих бомбардирів чемпіонату – учні училища Пересунько Олександр, Даниленко Дмитро, Сєнік Ілля, Кривошапкін Гліб, серед найрезультативніших захисників – Табашник Микита.

За підсумками змагань 13 гравців училища включено до складу збірної команди України (U-18) і невдовзі представлятимуть Україну на чемпіонаті світу (група В) в Хорватії.

Поздоровляємо юних хокеїстів і адміністративно-тренерський склад команди  із заслуженою перемогою, бажаємо нових спортивних успіхів і на такій же мажорній ноті закінчити відкритий чемпіонат Білорусі, в якому команда БВУФК веде перед. МОЛОДЦІ!!!