Друк

Кулінарна майстерність

DSC 0068 3У ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" почалася пора державної підсумкової атестації, перевірочних кваліфікаційних робіт, які проходять кожної весни. Учні ретельно готуються до екзаменів, от і нам випала нагода завітати до наших кухарів на перевірочні кваліфікаційні роботи.

Професія кухаря не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже Кухар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком. 

DSC 0068 4

Тим більше, кваліфікація кухаря важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного кухаря і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

11 квітня  2016 року учні 423 групи з професії "Кухар; кондитер " разом зі своїм майстром виробничого навчання Зленко Н.М. готували неперевершені страви, до яких входили закуска, перша страва, основна страва, десерт, втілюючи нові погляди в рамках кулінарії. Учнів оцінювали члени комісії. Таким чином ми розширили досвід та продемонстрували кулінарну майстерність наших юних талановитих кухарят.